"Hokej prostě někdy musí počkat." Když tohle řekne Hrouzek, je jasné, že jde do tuhého. (Televize Seznam)

LachtanShows

Vskutku příjemné zakončení dosti rozporuplné řady, ve které prostě nemusel být pan Stárský, podle jehož vybrané filmografie již zdálky poznáte důvod, proč tak dlouho v ničem nehrál. Pokud se třeba za další dva roky dočkáme sezóny třetí, budu platit zlatem za to, aby se v ní jeho postava již neobjevila. ()

SOLOM.

Když už nic jiného tak poslední díl celkem potěší. Nejen svou úderností i jistou dávkou vtipnosti (v nemocnici), ale i soucitností jak Havířováků tak Slávistů. Lupták i Norbert samozřejmě nesměli chybět, dvojčátka nakonec měli mezi nohama něco jiného než čekali (tvrdil doktor), mělo to i jisté emoce, no prostě jeden z nejlepších dílů celé druhé série a že jich tentokrát zrovna moc nebylo. ()

klukluka

Vážení a milí tvůrci. Na tohle jsem čekal 7 dílů druhé série. Na Luboše - velkýho srdcaře. Konečně jste mu dali prostor, aby se projevil naplno, aby se odkopal, aby mi připomněl, proč jsem si ho v průběhu první série tak oblíbil. Bylo to pro jeho energii a pro jeho jedinečnost spočívající v protichůdných, zdánlivě neslučitelných povahových rysech- machismu kombinovanému s něžností. Škoda, že jste mě tak dlouho napínali. Ale lepší pozdě, než nikdy, to je fakt. ()

• V epizodě se objeví narážka na seriál Gumídci (od r. 1985). (Duoscop)
  • V hokejovém zápase (čas 14:00) padne gól do sítě Slavie. O několik vteřin později, kdy je záběr z hlediště, je vidět světelná tabule a na ní je skóre pořád 0:0. (Záry)