Píše se rok 1989. Spojené státy plánují invazi do Panamy. Becker, bývalý drsný námořník, přesto citlivý člověk, který po smrti své ženy prožil těžké časy, se ujímá nejtěžší výzvy svého života. Najal ho agent CIA a jeho úkolem je proniknout do nebezpečného světa obchodu se zbraněmi. Tato přísně tajná mise mu nečekaně odhalí pravou podstatu moci. (Filmbox)

Hapretor

Dějově o ničem ... však na plátně se promenáduje dost moc atraktivních ženských ... takže mou pozornost to udrželo ... ale konec jsem zaspal .... znova se dívat však ani nebudu ... Mele, Mele, kam to lezeš ... ()

aR3Zz

Jejda, velmi amatérký počin. Naleštěné prostředí a rádoby postavy, ale slabé herecké výkony, nezajímavý příběh a celkově takové nemastné a neslané. Nepovedlo se. ()

rublik05 odpad!

Melu Gibsonovi poslední dobou v Hollywoodu asi moc pšenka nekvete, rozhodl se tedy po vzoru svých kolegů vrstevníků brát jednu nabídku za druhou, snadné, rychlé prachy, kvalita je až na posledním místě. Panama je toho zářným příkladem. Hnusně natočená, nudná a nelogická slátanina, která nenabízí absolutně nic, co by diváka nějak zaujalo či co by působilo alespoň trochu sympaticky. Herci jsou rovněž tragičtí, Gibson působí jako karikatura sebe sama. Trapně mi bylo i za ně. Něco takového bych čekal v současné době spíše od Willise. Velké zklamání. 0/10. ()

Mamlas odpad!

Podobná kvalitka, jako točí wyliž poslední roky, akorát se tam místo něj mihnul Gibson. Tenhle chaotický, odfláknutý a zmršený výtvor si nezaslouží žádnou pochvalu. Asi je to nějaká nová móda, v poslední době, točit tyhle braky s letmou účastí někoho známého, ale už starého, který však nadále musí platit složenky. A když se podívám, kolik filmů má Gibsonek naplánováno na příštích 12 měsíců, tak zřejmě už také nastoupil do tohoto vlaku do nikam. (2%) ()

johnsnow odpad!

Ja som z tých, čo nekuká na percentá ale riskne to. Občas to vyjde ale občas nie. A toto je podľa mňa ešte horšie ako tých 24 čo to tu má. Gibson do počtu, a prvá akčné scéna vyzerá tak hnusne, že som stratil záujme na to kukať. ()

DJ Kritik odpad!

Film, ktorý sa nedá nazvať inak ako zlátanina blbosti a neskutočnej tuposti. Toto je skutočne nepopísatelný film, kde aj samotný režisér už musel vypnúť tak cca 10 minút po začatí. ()

Mikecat

Fajný akčný thriller charizmatická hlavná postava, miestami sa tu mihne Gibson ako šéf rozviedky. Zoldak sa v paname zapletie s krásnou miestnou slečnou, kde uvidíme cicky, ritky, vasnive bozky a nahé milostné scény.  Celá misia sa zamotá,  láska, zrada tu ide ruka v ruke, nevieš komu veriť a komu nie. Slušne preteky na crossách, jedna strielacka v džungli a jedna na byte úplne stačí,  aj keď trocha dramaticnosti a detailov by to určite chcelo. ()

Popinodan

Nuda v Brně...teda v Panamě. Cole Hauser mě tady přijde takovej poloviční tvrďák,no Yellowstone to je jinej level. Na Mela se koukat dá,to charizma je obrovský. Ale bohužel pro něj,opět špatný výběr role. Už by to chtělo nějakou pecku Mele! Tohle fakt né...škoda... ()

Saxos

Už úvodní titulky nastínily pořádný psycho nářez. No jo, desítky producentů. Becker spící na hrobě podporován blonďatou opečovatelkou, herecký štěk Mela, zachraň CIA, Panama, tři snoubenky, Miami, kup vrtulník, Honduras, žába, Ákáčko a zabij ty nehodný, Panama, zachraň DEA, chochas, půlka filmu pryč, tak kurva kup ten vrtulník a vrať se chrnět na hrob. Závěr: nedoporučuji. ()

mdf odpad!

Myslel jsem,že by to mohlo být lepší céčko,ale byla to taková debilita,že už snad i Výměna manželek je lepší žumpa. ()

StarFsh

Ten film v skutočnosti nie je až tak zlým, ako ho tu opisujú niektoré recenzie. Problémom je, že prakticky nič tam nenavodzuje atmosféru roku 1989. Zápletkou by sa mohol odohrávať kdekoľvek a v akejkoľvek dobe. Na to, koľko je tam na začiatku vypísaných výkonných producentov som neočakával tak podpriemerný film. ()