Americký priekupník diamantov Lucas Hill (Keanu Reeves) vyráža do Petrohradu predať vzácne modré diamanty pochybného pôvodu. Keď sa mu obchod čoskoro skomplikuje, vydá sa na Sibír hľadať svojho partnera, ktorý zmizol aj s ich diamantmi. Tam sa zamiluje do Katje (Ana Ularuová), majiteľky sibírskej kaviarničky. Čím ďalej tým viac sa zaplieta nielen do vášnivého vzťahu, ale tiež do zradného podsvetia obchodu s diamantmi, z ktorého sa už nedokáže vymaniť sám bez cudzej pomoci. Lucas zúfalo hľadá únikovú cestu zo sveta, odkiaľ niet návratu. (TV JOJ)

Oxytocin odpad!

Váhal jsem mezi jednou hvězdou a odpadem. Film, kde jsem napočítal 4 šukací scény (nepočítám scénu s Volkovem, kde si Reaves prohodí partnerky a nechaji kouřit péra), naprosto jednoduchý děj bez zvratů a gradace napětí a nakonec narychlo vytvořený konec, mě přes přítomnost oblíbeného herce nedá jinou možnost. ODPAD. ()

horskejvlk

Tak mohla to hrát nějaká krásná Taťána opravdu Ruska ale hrábli po divoké holky z Rumunska no kočka to je, film ukazuje že chce být thriller ale je to jen slabý odvárek, co se dá dělat, mohli alespoň ukázat pěknou ruskou Sibiř. ()

Tim7273

Ztráta času na to koukat. "Rusové" jedou po "Sibiři" americkým Fordem s ruskými SPZ, scéna jak noha. Ani jedinej žigulík ve filmu, víc než 4 soulože s hlavní herečkou a tvorba bratrství v kuřbě nezachránili celkovou nudnost a plitkost filmu. Tak sem aspoň díky tomu filmu zjistil, že existuje i pokuřní bratrství. ()

Marrakech86

tady mě teda Reeves hodně zklamal, že vůbec do něčeho takového vůbec šel...moc krimi a thrilleru to tedy nema, možná tak posledních 20 minut ()