Sedmnáctiletá dívka jménem Ariana (Natalia Oreiro) se stěhuje z venkova do čtvrti Buenos Aires, kterou ovládá místní bohatá rodina. Tam se ona i její kamarádky stanou oběťmi čtyř synů z této rodiny. Jsou jimi znásilněny, jedna z nich umírá a sama Ariana brzo zjistí, že je těhotná. Protože se o svého syna nemůže postarat, nechává ho u místního faráře, který jí pomohl. Po dvaceti letech chystá Ariana pomstu a je odhodlána získat spět svého syna a pomstít se hrubým násilníkům. Nic ji nezastaví a nic ji nedonutí váhat s pomstou za to, co jí provedli. (Cvalek)

viper65

Koečne Natália profesionálne dospela a prestala už aj pred TV kamerami hrať slúžky, opatrovateľky, či sekretárky. Námet tejto politickej drámy(žánrovo toto pomenovanie najlepšie vystihuje tento výtvor) je výborný no kazí to fakt, že to posúvajú do roviny telenovely. Každopádne si to odporúčam pozrieť aspoň prvých 5-6 dielov lebo chválabohu je to z úplne iného súdka na aký sme mohli byť pri Natálii doteraz zvyknutý! ()

Tristeza

Pravý příklad toho, že i klasická telenovela se dá dokonale skloubit s prvky dramatického thrilleru. Zápletka je originální, děj nepředvídatelný a Natalia Oreiro znovu dokazuje, že bravurně zvládá i složitější role v složitějších seriálech. Navíc je to celé podkreslené dobrým soundtrackem a kvalitně zahranými postavami. Krom skvělé Natalie jsem si oblibila i Benjamina Vicuna, který zahrál hlavního záporáka opravdu velmi dobře. Argentina umí a není ani stopy po těch blbinách typu: Yago, Sos mi vida, Luna Salvaje či Maximo Corazon. ()

Cvalek

Musím přiznat že konec byl opravdu vydařený až na to že jsem byl trochu zklamaný kvůli Maria Alarcona. Doporučuji k tomu nějaké ty brambůrky se slaninou. Vůbec mi to nepřipadalo jako tele-novela spíše takový krimi thriller. Líbilo se mi to. ()

• V neděli 24. května 2015 utrpěl herec Joaquín Furriel nehodu, když si hrál doma se svojí dcerou. Zlomenina nebyla vážná, ale na týden musel přerušit natáčení seriálu Entre Caníbales s tím, že se k natáčení vrátil první červnový týden. (Cvalek)
  • Po tom, čo seriál zhliadol režisér Martino Zaidelis, obsadil Nataliu Oreiro do hlavnej úlohy vo filme Re Loca (2018). Vďaka tejto úlohe podpísala zmluvu na 5 veľkých filmov s produkčnou spoločnosťou Aeroplano. (matthew.17)
  • V originálnej verzii herci celý čas rozprávajú prirodzeným argentínskym dialektom, seriál bol preto priebežne dabovaný do neutrálnej španielčiny, aby ho mohli zhliadnuť diváci z celej Latinskej Ameriky a Španielska. (matthew.17)