Naprosto šílená

(festivalový názov)
  • Argentína Re loca (viac)

Co když najednou můžete říct nahlas, co si opravdu myslíte? Pilar už má všeho po krk, nové kolegyně, hlučného souseda nebo přítele, kterého živí. Jednoho dne prožije nečekané magické setkání a naráz ztratí veškeré zábrany. Jejímu „šílenství“ nikdo neunikne. (Cine Argentino)

Mariin

Podíval jsem na tento film spíš ze zvědavosti jako kukátkem do současného života v Argentině. Je vidět že jsou ve stejném srabu jako my v Evropě: virtuální totalita, ztráta smyslu, pověry, hedonismus, stres... Nebylo to nudné, ale pořád jsem čekal na nějakou myšlenku, ale kdepak! Nepřišla ani nakonec. Jediným prvkem zápletky bylo "osvobození" se od morálky, a to je velmi nebezpečné, i když v dané komediální situaci to mohlo působit jako řešení. Dvě až tři... ()

hazdrova

Parádna komédia, ktorá prekvapila. Napriek tomu, že tam hrá Natalia Oreiro, to nie je žiadna telenovela, ale solídny príbeh plný nových emancipovaných myšlienok. Za 4* ()

studentice

Mně se tato komedie líbila. Natalia je pořád skvělá, myšlenka filmu originální a konec mě příjemně překvapil. Vtipná komedie, která nejen divačkám musí zvednout náladu:) ()

Cvalek

Film s úžasnou zábavou u které se určitě nudit nebudete. Perfektní zpracování i provedení a mnohem lepší než původní originál. Herecky výkon Natalie byl v tomto filmu naprosto skvělý. Těch legračních scén by mohlo být ve filmu víc i když legrace je tam docela dost. Závěr filmu byl skvěle provedeny tak jako celý film. Ostatní role byly taky celkem v pohodě a i dobře zvládnuté. Já jsem s filmem naprosto spokojen, perfektní humor který rozhodně pobaví. ()

• K ústřední písní filmu (Me Vuelvo Cada Día Más Loca) byl 5. července 2018 vydán na serveru Youtube hudební videoklip, kde je  kromě zpěvačky také k vidění několik scén z filmu. Píseň vyšla také jako singl a byla dostupná na digitálních platformách (iTunes, Amazon, Google Play, Spotify, Youtube). (Cvalek)
  • V první promítací den filmu, ve čtvrtek 5. července 2018, v uruguayských kinech film ve 44 sálech vidělo 4 073 uruguayských diváků, což film umístilo na třetí příčku návštěvnosti místních kin, ale na první místo v rámci novinek. Po prvním týdnu promítání filmu v uruguayských kinech si film udržel třetí příčku návštěvnosti kin, když film vidělo v 51 sálech celkem 35 559 diváků. Uruguayské kritiky na film byly velice kladné. (Cvalek)

10. ročník Festivalu argentinského filmu

10. ročník Festivalu argentinského filmu

14.10.2021

Velvyslanectví Argentinské republiky ve spolupráci s pražským kinem Lucerna organizuje letos již 10. ročník Festivalu argentinského filmu Cine Argentino. Uskuteční se ve dnech 14. - 18. října v… (viac)