Dobrý doktor - Série 3

(séria)
USA, (2019–2020), 14 h 20 min (Minutáž: 43 min)

Tvorcovia:

David Shore

Hudba:

Dan Romer

Freddie Highmore, Nicholas Gonzalez, Antonia Thomas, Hill Harper, Richard Schiff, Jenny O'Hara, John Innes, Tamlyn Tomita, Jasika Nicole, Christina Chang (viac)

Shaun se snaží protlačit radikální operaci, která by zachránila život čerstvě vdané ženě. Pak se přidá k doktoru Leverovi a oba vyrazí na rande. (Netflix)

chrispe

Třetí série se mi líbila, bavila jsem se u ní. Shaun objevuje kouzlo partnerského a milostného života s krásnou, leč občas ostře nesympatickou Carly a taky svou povahu ublíženého děcka, Dr. Glassman konečně neřeší zda zemře či ne, vrací se do nemocnice a zkouší to s Debbie, svatá Claire už není tak svatá, Morgan má tajemství a rodinu na prd, Park je celkem nudnej, Neil a Audrey si ujasňují jak to mají, Lea je Lea a je tu víc dr. Andrewse! Rozhodně mi přišlo, že se tu dělo víc, než v předchozí sérii. A tak to má být. Má to šlapat! ()

AlfaNumerO

Spíš bych se klonil ke dvěma hvezdickam. Od první série šílený úpadek, kdy se jede pořád podle stejného vzorce. Řeší se víc vztahy než zákroky. Chování postav je čím dál tím víc iracionální, Shaun začíná lézt svým chováním čím dál tím víc na nervi. Vztah mezi jim a Carly je vážně víc než únavný. Chci tě, nechci, máš nedokončené srdíčko, máš tohle, nemáš támhle to a když si Carly může vrhnout po těch útrapách, řekne ne, protože... Doplň cokoliv. Trochu mi to připadne jako papírový dům, kdy byl napínák jak hovado, kde to vypadlo na smrt hlavního hrdiny, ale po každý z toho nějak extra záhadně vybruslili. Když se tohle stane po 20., už to prostě napínavé není. Díl s otcem Shauna naprostá tragédie, nejdřív pláče pro odpuštění a když ho dostane, vykafuje ho, že je dement... wtf... Těch twistů je prostě moc a jsou čím dál tím neuvěřitelnější. 58%. ()

Ryuuhei

Od jedničky a dvojky vskutku menší úpadek. Slabých dílů byla spousta a těch pár lepších nestačilo k tomu, abych hodnotil lépe, než jako nadprůměr. Líbil se mi vývoj Shaunovy osobnosti, či že se děj hodně soustředil na Claire, jíž považuju za jednu z nejzajímavějších a nejcharismatičtějších postav. Co mi naopak začalo hodně vadit, jak se koncept neustále plácal v tom samém - největší podíl na diagnózách měly tumory, u každé operace nastala ihned po krátké debatě komplikace a to samé se dělo i na pokojích pacientů. V podstatě vím, co od většiny scén čekat. Nad vodou to spíš než zajímavé případy drží spíš románky mezi postavami, ale to už bychom tu měli pomalu druhou Ordinaci v růžové zahradě, takže odklon od titulního žánru. Seriál mě nicméně stále baví a těším se, co bude dál. Jen ne tolik, co na začátku. ()

NikiVai

POZOR SPOILER! Lékařské případy stejné jako v první dvou sériích, na jakýkoliv tvar slova nádor už začínám být alergická. Copak si nějaký pacient nemůže obyčejně zlomit nohu nebo mít žlučníkový záchvat, aniž by mu objevili tumor? Achjo. No a soukromý život Shauna to trochu okořenil. Vztah s Carly byl komplikovaný, ale jiný snad ani vztah mezi zdravým člověkem a autistou být nemůže. To bylo fajn. Ale těch posledních pár dílů, kdy Shaun už vyloženě touží po Lee mi tak nějak nesedělo. Dokonce jsem se přistihla, že mi začíná být Shaun protivný. Snad to další série spraví. No a smrt jedné z hlavních postav je též překvapení, ale nějak mi nevadí, alespoň nemusím očekávat kupu romantiky s Claire. ()

laik_60

veľa romantiky, sentimentu, a tlačenia na citovú pílu, dobré na zaháňanie nudy počas koronavirusovej karantény. Mimochodom takú farebnú škálu ľudských rás, aká bola v celom seriály , som ešte nevidel. Chýbal tam už iba austrálsky domorodec , a laponsky eskimák. ()

• V této epizodě zazní skladba „You're Somebody Else“ od Flora Cash. (danielsaf2)
  • V této epizodě zazní skladby: „Shine A Light“ od AG, „Just Exist“ od Eliza & The Delusionals, „Renegade“ od Dylan LeBlanc, „The One I Love“ od Scala & Kolacny Brothers. (danielsaf2)
  • V této epizodě zazní skladby: „Feel It Still“ od Portugal, The Man a „BOOM“ od X Ambassadors. (danielsaf2)