Dobrý doktor - Série 5

(séria)
USA, (2021–2022), 12 h 53 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvorcovia:

David Shore

Hudba:

Dan Romer

Freddie Highmore, Hill Harper, Richard Schiff, Christina Chang, Paige Spara, Fiona Gubelmann, Will Yun Lee, Noah Galvin, Bria Henderson, Osvaldo Benavides (viac)

Shaun s Leou si plánují společnou budoucnost. Parta z chirurgie řeší další náročné úkoly a zvyká si na velkou změnu, která nastala v nemocnici. (Netflix)

NikiVai

POZOR SPOILER!!! Tak nevím, buď byli scénáristi namol, když psali pátou sérii nebo jsem já něco zaspala. Ale světe, div se, dva díly za sebou a žádná rakovina??? No kde to jsme :))) V ostatních dílech už se to samozřejmě tumory jen hemžilo, achjo. Shaun  je čím dál víc upištěný a čím dál víc neautistický. Jako nejsem odborník na autismus, ale vážně láska změní autistu v pozorného muže, který myslí víc na blaho své ženy, než aby se řídil, co mu říkají jeho instinkty? No a celá série se táhne ve znamení bude svatba, nebude svatba, bude to dnes, ale nebude, bude to zítra a zítra zas ne, ach jak otravné. Samozřejmě, že svatba čekala na finále řady a s ním přišlo i jiné drama. Ale jaksi už mě nenalákalo, abych netrpělivě čekala na další řadu. Nejspíš už na ni ani koukat nebudu. ()