Dark

Dráma / Krimi / Sci-Fi / Mysteriózny
Nemecko, (2017–2020), 24 h 23 min (Minutáž: 45–73 min)

Réžia:

Baran bo Odar

Hudba:

Ben Frost

Louis Hofmann, Oliver Masucci, Jördis Triebel, Karoline Eichhorn, Maja Schöne, Stephan Kampwirth, Daan Lennard Liebrenz, Andreas Pietschmann (viac)

Recenzie používateľa Hanys_ k tomuto seriálu (4)

Dark (2017)

Dark mě přikoval na víc jak měsíc večer co večer k telce, hlavně teda zásluhou s1, která patří k tomu nejlepšímu, co jsem v seriálové tvorbě viděl. Další série zápletku spíš komplikovaly, naštěstí se z toho tvůrcům povedlo vybruslit docela se ctí - akorát teda, že po všech těch kolotočích mě už ten dojemný konec nechal docela chladným. 8/10 ()

Season 1 (2017) (S01)

Dark s1 je parádní mystériozní pecka, navíc atmosférou krásně ponurá, přesný casting (hlavně v tom, jak pak dospělí vypadají v dětství :) A i když jsem se dost často nechytal, a potřeboval bych k tomu policejní nástěnku, abych si ujasnil vztahy, tak to se mnou zamávalo asi stejně jako svého času s2 Pozůstalých. 10/10 ()

Season 2 (2019) (S02)

Kouzlo první řady je pryč, až moc je tu cítit takové to "umělé natahování" a pomalu se z toho stává taková temnější telenovela, ve které každý cestuje jako svého času v Arabele. Ale do průměru to pořád odstřelit nemůžu, na to je to furt dost chytlavé a řekl bych i hodně solidně zahrané. 7.5/10 ()

Season 3 (2020) (S03)

Asi je fain, že se to podařilo nějak rozumně ukončit, protože už jsem se v těch světech (a kdo je čí teta nebo babička) docela ztrácel. Je to pořád chytlavé, ale ta zdánlivá "jednoduchost" z první série už je dávno pryč. 7.5/10 ()

Seriál 1899 končí po první řadě

Seriál 1899 končí po první řadě

03.01.2023

Možná až příliš ambiciózní byli tvůrci kultovního seriálu Dark od Netflixu. Jejich novinka 1899 totiž opět vrstvila jednu záhadu za druhou, aniž by to však dělala natolik uspokojivým způsobem, jako… (viac)

Novinka tvůrců Dark dobývá Netflix

Novinka tvůrců Dark dobývá Netflix

20.11.2022

Tento týden vyšel seriál 1899, mysteriózní thriller o záhadě ztracené posádky velkého parníku. A premiéra to byla opravdu úspěšná. Netflix se do propagace novinky docela opřel, na sociálních sítích… (viac)