Království zombie

Královstvím se šíří podivné zvěsti o nemocném králi a korunní princ se stává jedinou nadějí lidu v boji proti záhadné chorobě, která zemi pomalu zachvacuje. (Netflix)

Recenzie používateľa PavelVanekArt k tomuto seriálu (3)

Království zombie (2019)

Technicky hodně dobrý, scenérie, hudba, kostýmy, záběry na Japonskou krajinu. Postavy taky nejsou zrovna nejhorší, nakažení konečně jinak vymyšlení, jenom mi celkem pokulhávala akce, které bylo málo a byla celkem utahaná a neefektivní. Pár dobrých řezů katanou tam bylo, ale nic, co by stálo za zmínku. Víc mě bavila politická linka přilběhu a absolutně nechápu, jak to mohlo takhle někdy existovat. Ve výsledku celkem příjemnej seriál, kterej rychle utekl, ale zrovna tenhle se mohl táhnout a víc zabrat, hlavně u cíle. 4* a.k.a 75% ()

Epizoda 2 (2019) (S01E02)

V jednadvacátým století jsou přeživší hloupí, protože jsme prostě stádo debilů. Ve feudální Asii jsou hloupí, protože to vyžaduje neznalá doba, takže u nich se to dá chápat. Jenom jsou ty první konflikty se zombies hrozně blbě natočený. ()

Série 2 (2020) (S02)

Podstatně lepší jak první série, víc bestiality, ale taky pár přešlapů. Příběh se odvyprávěl, království zachráněno, ale od třetí série čekám ještě lepší scenérii a určitě návštěvu jiných míst. Technicky je ten seriál hodně vysoko a záběry na krajinu kolem jsou to nejlepší. 4* a.k.a 85% ()