Parodie na KUNG - FU filmy, jaká tu ještě nebyla! Autoři sestříhali dohromady dva hongkongské bojové filmy a nově natočené scény s novými postavami a dialogy. Původní postavy tak říkají úplně jiné věci a vás čeká skutečně pořádná zábava! Film Kung prásk smrtonosná smrt nepostrádá typický scénář - legendární válečník, zvaný "Vyvolený", chce pomstít SMRT své rodiny, a tak se vydává na cestu přes celou zemi, aby našel vraha. Nechybí ani pořádná akce a neuvěřitelné efekty. Vše je ale trochu jinak - a vás nepřejde smích od samého začátku až do úplného konce! (oficiálny text distribútora)

Han22 odpad!

Naprosto neskutečná debilita od režiséra, který evidentně kung-fu filmy totálně nenávidí. Protože ty nejlepší parodie bývají zároveň i poctou danému žánru a v rámci možnosti i fungují (viz Žhavé výstřely, Bláznivé střely nebo Spaceballs), tohle je ale jen sled naprosto šílených scén a humoru na úrovni debilů z Kociánky. (ta baba se svým víííí víííí víiouuu mě bude strašit ve snech) ()

eagle-eye

Tak tohle byla nejlepší kungfu parodie co jsem kdy viděl, skouknul jsem ji už nejméně 3x a pokaždý mě trhá bránici. Taková šaškárna tu dlouho nebyla a ten dabing, to je pecka. A komu se to nelíbilo, tak dostane syslíma nunčakama... ()

Bohemák

Tenhle film krásně vystihl můj vztah ke kung-fu filmům, z nichž byl sestřihán. Bylo to tak neuvěřitelně pitomé, že jsem to po půl hodině znechuceně vypnul. Ale nuda mě po určité době donutila si film pustit dál a následně jsem se královsky pobavil. Prý je to bez českého dabingu lepší zážitek, ale mě i ten dabing naprosto nadchnul. Nádherná parodie! Ale jenom pro alespoň částečně choré mozky. ()

Ripley

Uznávám že jde o megablbinu s neuvěřitelným záměrně špatným dabingem,ale zároveň se musím přiznat,že jsem ronil slzy smíchem. ()

Prochy38

Ano, několikrát jsem se zasmál a několikrát jako fakt upřímně. Celé to bylo takové úsměvné, ale pro mě jde spíše o zesměšnění staršího filmu o kung-fu, a to se mi zase tak moc nelíbí. Už z principu. Vtipné to je, ano. Těch sexuálních a nechutných vtipů tam není tolik, i když jsou, ale stejně je to ani ne tak dobrá parodie, jako už těžký výsměch. Oceňuji nápad, výkon hlavního hrdiny i tvůrců původních filmů. Jazyk se mi líbil fakt hodně :). Nevím, jak to zní v originále, ale byť kvalitní, tak spíše snižující je Sobotkův dabing. ()

RipperJosh

Ale hoooodně slabý tři. Byl to jeden z filmů nahraných na prvním pc, které jsme doma měli, tak tomu přidává body nostalgie i fakt, že si některý fóry pamatuju dodnes:) ()

thunnus

Tupost, ale ta bojující kráva mě rozesmála a za ty ufony dávám **. Jinak ale stačí jedno zhlédnutí, po druhé nedoporučuji ()

Greg25

Úmyslná blbost, která těží z absolutně absurdního humoru a z "parodie" klišé. Pár povedených šílených nápadů, ale nic víc. Scéna, kdy hlavní hrdina bojuje s krávou je nezapomenutelná, sice jen tím, že to je absurdně šílená blbina, ale jen tak na ní nezapomente. Ostatní nesrovnalosti nemá cenu zmiňovat, protože těžko rozlišit, co je záměr tvůrců a co ne. 40% ()