Rukojemníci v tme - Season 2 (2019) (séria)
Tvorcovia:
Jesper BerntRéžia:
Christian E. ChristiansenScenár:
Jesper BerntKamera:
Martin Top JacobsenHrajú:
Johannes Lassen, Yasmin Mahmoud, Ola Rapace, Søren Pilmark, Ali Sivandi, Anis Alobaidi, Sebastian Bull Sarning, Helle Fagralid, Henning Jensen, Alexandre Willaume, Peder Thomas Pedersen (viac)Hrajú
Johannes Lassen
Dánsko
Najlepšie seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Den som dræber - Fanget af mørket (2019) (seriál)
Yasmin Mahmoud
Najlepšie seriály:
Den som dræber - Fanget af mørket (2019) (seriál)
Rukojemníci v tme (2017) (seriál)
Ola Rapace
Švédsko
Najlepšie seriály:
Poslední království (2015) (seriál)
Wallander (2005) (seriál)
Rukojemníci v tme (2017) (seriál)
Søren Pilmark
Dánsko
Najlepšie seriály:
Kráľovstvo (1994) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Boj o ťažkú vodu (2015) (seriál)
Ali Sivandi
Najlepšie seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rukojemníci v tme (2017) (seriál)
Anis Alobaidi
Najlepšie seriály:
Rukojemníci v tme (2017) (seriál)
Sebastian Bull Sarning
Dánsko
Najlepšie seriály:
Vyšetrovanie (2020) (seriál)
Den som dræber - Fanget af mørket (2019) (seriál)
Advokaten (2018) (seriál)
Helle Fagralid
Dánsko
Najlepšie seriály:
Vražda (2007) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Henning Jensen
Dánsko
Najlepšie seriály:
Kráľovstvo (1994) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Alexandre Willaume
Dánsko
Najlepšie seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Poslední království (2015) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Peder Thomas Pedersen
Dánsko
Najlepšie seriály:
Den som dræber - Fanget af mørket (2019) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Advokaten (2018) (seriál)
Elsebeth Steentoft
Dánsko
Najlepšie seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Rita (2012) (seriál)
Rukojemníci v tme (2017) (seriál)
Lise Risom Olsen
Nórsko
Najlepšie seriály:
Dag (2010) (seriál)
Rukojemníci v tme (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Mads Riisom
Dánsko
Najlepšie seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rita (2012) (seriál)
Kristian Halken
Dánsko
Najlepšie seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Julie Grundtvig Wester
Dánsko
Najlepšie seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rukojemníci v tme (2017) (seriál)
Prokletá srdce (2014) (seriál)
Frederik Johansen
Dánsko
Najlepšie seriály:
DNA (2019) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rukojemníci v tme (2017) (seriál)
Bertil Smith
Najlepšie seriály:
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Rukojemníci v tme (2017) (seriál)
Sandra El-Hussein
Najlepšie seriály:
Tvárou v tvár (2019) (seriál)
Rukojemníci v tme (2017) (seriál)
Ditte Arnth
Dánsko
Najlepšie seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Rukojemníci v tme (2017) (seriál)