Zone Blanche

• USA Black Spot
Dráma / Mysteriózny / Thriller
Francúzsko / Belgicko, (2017–2019), 14 h 51 min (Minutáž: 50–61 min)

Ve fiktivním francouzském městečku, které je obklopeno temnými lesy, ze kterých se valí hrozivá mlha, se setkáváme se záhadnými postavami žijícími v lesích, ale i s velkým počtem úmrtí, které se bude snažit vyřešit policejní náčelnice Laurène (Suliane Brahim) společně s nově příchozím státním zástupcem Franckem Sirianim (Laurent Capelluto). (Trajektt)

Recenzie používateľa tron k tomuto seriálu (3)

Cizinec (2017) (S01E01)

Z prvej epizódy mám podobný dojem, ako zo seriálu Dark - veľmi atmosférické, ale zároveň troška nezáživné, až nudné. Na strane druhej má to sympatickejšie postavy a prostredie francúzskeho mestečka v zovretí hlbokých, temných a mystických lesov na mňa zapôsobilo predsa len o čosi viac. Dark som prestal pozerať po prvej časti. Tomuto dám ešte šancu a potom uvidím. ()

Vlčí sen (2017) (S01E02)

Bohužiaľ ani druhá epizóda mi nesadla. Nevidím dôvod pokračovať v pozeraní ďalších dielov. Výprava hustých, zahmlených lesov je fantastická, úžasná a geniálna, ale všetko ostatné (scenáre, herci...) ma nudí. Možnože ak sa raz budem veľmi nudiť, dám tomuto seriálu druhú šancu. ()

Konec je teprve začátek (2017) (S01E08)

Prvé dva diely ma moc nebavili, ale zaujalo ma tvrdenie o šokujúcom finálnom rozuzlení. Majte ma za barbara, ak chcete, ale neodolal som, preskočil som tretí, štvrtý, piaty, šiesty aj siedmy diel (!) a pozrel som si až údajný šokujúci posledný... a naozaj to nie je seriál pre mňa. Hlboké, temné, večne zahmlené lesy super, ale inak to ide mimo mňa. Šanca, že si pozriem aj zvyšné epizódy sa práve znížila na symbolické minimum. ()