Policie vyslýchá Tylera kvůli zbraním a jeho kamarádi jsou pěkně vystrašení. Winstona vyloučí z Hillcrestu a musí přejít na Liberty High. (Netflix)

ALIENka_

Co to je kurva za sračku toto.. Znáte ten pocit když jdete ráno na záchod a máte tak o obrovskou sračku, že z vás lítaj hovna na všechny strany a nemůžete zvednout prdel ani na sekundu z hajzlu? Tak přesně to je tenhlecten seriál, jedna velká sračka, co nejde zastavit. Třetí série byla dost špatná, ale tohle, to je úplně novej level. Nikdy bych nevěřila, že řeknu, že je něco horší jak osmá série Game of thrones, ale tohle, TOHLE je taková sračka. Herci dělaj, co můžou s tím strašným scénářem, ale upřímně, tohle by nezachránil ani DiCaprio. Ani je taková otravná píča to není možný, ale stejně ji všichni z nějakýho důvodu pořád potřebujou. Clay už je totálně v píči a ty jeho vidiny vypadaj tak strašně uměle, že se tomu absolutně nedá věřit. Jess se chová jako totální píča, no jako většina postav tady už. Samozřejmě nezapomněli zmínit, že chlap policajt přece nemůže prohledat ženskou, protože sexuální obtěžování. Co to kurva! Jestli chtěj adresovat reálný problémy, tak to dělaj nejhorším možným způsobem. Jakožto ženská bych s ní asi měla podle tvůrců sympatizovat nebo něco, ale to jak mám asi udělat, když se chová jak totální píča a akorát mě sere. Uf. A potom je tady ten Montyho parťák. Přísahám, že se pokaždý když má nějakou scénu musím smát jak svině, protože to prostě nejde. Takhle se někdo fakt reálně chová v normálním světě? Mně to teda přijde, že se tvůrci koukali na jednu Disneyovku, a osobnost hlavního záporáka dali tomuhle cápkovi. Ty kokot, to je silný kafe tohle. A samozřejmě nezapomněli zmínit, že všichni policajti velmi špatný a chtěj jenom terorizovat děcka. V americe je to s těma policajtama sice takový nic moc, ale no to nemá snad ani cenu rozebírat.. :D Já se z toho fakt poseru z tohohle seriálu. Pokud byste se zajímali, proč mluvím sprostě jak svině, koukněte se na to sami, po tý protrpený hodině jistě budete chápat, že jinak to nejde. A proč že se na to ještě dívám? Hele já vám ani nevím, asi jsem se chtěla nasrat. Tak a teď si jdu dát oraz, zdar. Hodnocení: jděte s tím už do píči/10 ()

maxmen odpad!

A jsme opět u "Omg střední škola je peklo na zemi". Jak Alaitos zmínil, z Claye se stává plnohodnotný psychopat a člověk mu má stále fandit. Co? Celej seriál, nebo aspoň poslední dvě série, je prolezlej skr na skrz samou politickou propagandou. Celý je to jako kdybych se koukal na volební kampaň Hillary nebo Bernieho. Není pěti minut, kdy bych si to nemusel stopovat a rozdýchávat ty jejich prázdný kecy. Každou postavu mám chuť profackovat kladivem a sám jsem si při sledování div nevypíchl oči vidličkou. 5% ()

ZeroCZ1233

Tenhle seriál je pověstný přehrocenými situacemi, ale tohle začíná být celkem extrém. Jako úvod série to funguje hodně diskutabilně, zápletka je zatím šitá horkou jehlou a nejhorší je, že je to strašně viditelné. Postavy, jež si za ty tři série u mě vybudovaly určité sympatie, mi za tu hoďku hodně zhořkly a je mi vlastně u prdele, co s nima bude, což u seriálu stojícím převážně na postavách asi není nejlepší. Zatím jsem nasranej. ()

Terezinka198

Takže z Claye udělali 100% schizofrenika? Super. Teď bude vidět zase Montyho? A Ani bude vidět Bryce? WTF. Proč se na to pořád dívám. A jo, chci vidět, jak hluboko tohle ještě může klesnout. (A podotýkám, že druhá řada byla TOP, co se týče svých zakončení jednotlivých dílů. Tady už se neví, o čem by měli dál mluvit, tak vaří z vody...) ()

Remivsremi

Úvod pokračuje v duchu předešlé řady. Clay a jeho mentální problémy eskalují a to, co bylo v náznacích zobrazeno v minulosti nyní útočí na plné čáře. Funguje jako nespolehlivý vypravěč, ale je to podané trochu otravným a nezajímavých způsobem. Téměř polovina epizody byla spjata s jeho vidinami. Rychlé to začalo nudit a celkem i prudit. Očekávám, že v podobném duchu se ponese i zbytek sezóny, a to mě naplňuje nedůvěřivostí a netečnosti ke všem událostem. ()