Justin Timberlake!

(TV film)
  • USA JT: Reflections
všetky plagáty

Portrét pěvecké i herecké superhvězdy. Začínal jako dětská hvězdička v televizi; odtud se zná s Christinou Aguilera, s níž prožil románek, který intenzivně propral bulvár. Jako teenager působil v dobově populárních chlapeckých skupinách New Kids on the Block a N'Sync. Justin Timberlake (1981) však klame tělem. Když se rozhodnul pro sólovou dráhu, zaměřil se na bělošskou formu soulu a rhythm & blues. Je kritický ke své komerční minulosti. Hraje i ve filmech, například: The Social Network (2010), Zpátky ve hře (2012), Hra na hraně (2013), V řetězech (2016); v roce 2017 s ním plánuje točit Woody Allen. (Česká televize)

jasse

Dobrý dokument plný zajímavých informací, které jsem se zájmem zpracovala, i když se o pana Timberlaka nijak blíž nezajímám, ani jako o zpěváka, ani jako o herce. Taky mě udivilo, že v tomto dokumentu nezazněla jedna jediná píseň. ()

bohemia_regent

V titulcích filmu uvedeno: český název Justin Timberlake: Rozjímání. Neautorizovaný životopis; originální název JT: Reflections. An Unauthorized Biography. ()