Necrotongue

Bezúčelné násilí mě ve filmech otravuje stejně jako bezúčelný sex. Ve třetí sezóně se nám sice násilí poněkud rozbujelo, ale nikterak mě to neirituje, jen tak byl podtržen celkový bídný stav předchozí řady, která měla zřejmě za cíl nic nesdělit a nikoho neděsit, nebo, nedej bože, netraumatizovat. Osmá epizoda mě podobně jako předchozí díly potěšila slušným tempem I fungujícím příběhem. ()

Trevor

Lou sa zúčastní televíznej šou a tam prezentuje svoje názory, Holly vysvetľuje Billovi prečo chce ukončiť svoj vzťah s právnikom Rolandom a Morris s Almou unesú Petrovu mamu Marjorie aby ho spolu s jeho otcom prinútili vyjednávať o výmene kníh Rothsteina za jej život...Peter sa s Rolandom stretne v kostole lebo tam nikto nechodí, Lou obhajuje vraždu človeka tým, že keď zákon neplatí pre politikov tak prečo by mal platiť pre ňu. Načo sú tieto liberálne vsuvky dobré v tejto sérii fakt netuším. Inak to mohlo byť aj vyššie hodnotenie, pretože napriek tomu že scénarista dej oproti knihe značne pozmenil, podarilo sa mu to viac ako dobre. ()