Santa Clarita Diet

• USA Santa Clarita Diet
USA, (2017–2019), 14 h 37 min (Minutáž: 26–36 min)

Tvorcovia:

Victor Fresco

Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson, Skyler Gisondo, Natalie Morales, Kaylee Bryant, Ricardo Chavira, Mary Elizabeth Ellis, Richard T. Jones (viac)

Bývali to obyčejní manželé, realiťáci, dokud se ona nezměnila a nezavedla je na cestu zkázy a smrti. V dobrém slova smyslu. (Netflix)

Recenzie používateľa Malarkey k tomuto seriálu (3)

Série 1 (2017) (S01)

Když někomu budu vyprávět, o čem tento seriál je, musí si zákonitě klepat na čelo. Drew Barrymore tu coby realiťačka při schůzce s potenciálními kupci v jednom domě, který je na prodej, totálně zebleje tepich v obýváku, následně vymaluje i koupelnu na totálku. Pak upadne do bezvědomí. Pro probuzení se z ní stane zombie, která ale funguje a vnímá. Jen má hlad a potřebuje čerstvé maso. No, a co Vám budu povídat, nevěřili byste, jak zábavný tento námět může být. Super herci a vtipy, které mě kolikrát donutily hlasitě se smát, mě po první sérii bavily natolik, že neváhám a jdu na druhou sérii. ()

Série 2 (2018) (S02)

Druhá série se stále drží vtipu, ale především nabízí nové postavy, které ať už pozitivního nebo negativního charakteru, všechny Vás do jednoho budou zajímat. Druhá série tak slupnuta jak malina. ()

Série 3 (2019) (S03)

I třetí série si drží svoje kvality. Děj se parádně zamotává a hrozně by mě zajímalo, jak by se příběh odvíjel dál. To už se ale bohužel nedozvíme, protože po třetí sérii seriál utípli. To ale popravdě nechápu, protože tak zábavný seriál jsem dlouho neviděl. ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz