Špecialisti

• Česko Specialisté
Ukážka z filmu
Česko, (2017–2024), 174 h 40 min (Minutáž: 44–60 min)

Scenár:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (viac)

David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Marek Adamczyk, Jan Vlasák, Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Khek Kubařová, Milan Mikulčík (viac)

Recenzie používateľa wooloong k tomuto seriálu (3)

Špecialisti (2017)

Některé díly jsou dost povedené, některé chabý průměr. Během odvysílaných 109 dílů se postupně vymění všechny postavy hlavních vyšetřovatelů. Nejlepší postavou je jednoznačně hláškař Jarda Čermák (škoda ho). Postava majora Strouhala, kterou hraje Dejdar, se zrovna moc nepovedla. V některých dílech si detektivové fakt sedí na vedení, zatímco divák se jen chytá za hlavu. Někteří herci se vyskytují ve více epizodách v různých rolích a někteří (například Hána) pak hrají hlavní postavy, což působí značně rušivě. Zajímalo by mě, zda jsou všechny díly kopií původní německé série nebo zda se jedná o volnou inspiraci. ()

Utrpenie (2021) (S06E01) odpad!

Když to srovnám s prvními sériemi, kdy tam hráli Prachař, Kajnarová, Štáfek a Zadražil, tak tohle je fakt čím dál větší úpadek. Mordparta naprosto směšná, nikomu z nich ta role nesedí, příběhy, hloupoučké až běda, se topí v bezradnosti, naprosto nekoukatelné. ()

Frankenstein (2021) (S06E02) odpad!

Nikdy bych nevěřila, že uvidím díl kdysi dobrých Specialistů, na kterém budou nejzajímavější bloky s reklamami. Předchozí díl byl hodně hrozný, ale tento ho dokázal spolehlivě překonat. Zápletka úplně pitomá (a to na začátku vypadala vcelku nadějně), dialogy z půlky nesmyslné, papírové a z půlky úplně zbytečné. Herecké výkony trapné (ale to už jsou dávno, od té doby, co se změnil tým vyšetřovatelů). Dokoukala jsem tu příšernost do konce, abych zjistila, že rozuzlení je stejně ubohé jako celý tento díl. ()