Špecialisti

• Česko Specialisté
Ukážka z filmu
Česko, (2017–2024), 175 h 25 min (Minutáž: 44–60 min)

Scenár:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (viac)

David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Marek Adamczyk, Jan Vlasák, Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Khek Kubařová, Milan Mikulčík (viac)

Recenzie používateľa milwaukee k tomuto seriálu (7)

Špecialisti (2017)

Zajímalo by mě, kdo tam mohl obsadit Křenkovou. To už lepší mimiku zvládal Fantomas. Izer kdysi použil pojem "Nána s unylým xichtem". Tak tedy koukám, že takových "hééreček" máme docela dost. ()

Zlaté časy (2019) (S04E01)

Tu jednu hvězdu dám za Vandu Konečnou. Jinak to byl děs běs ()

Fake news (2022) (S06E30)

Dancingerová, Křenková, Čermák - Macková a taky Sandeva. Xichty jedna báseň. My už fakt nemáme někoho, kdo aspoň umí takzvaně pohnout brvou? ()

Skythovia (2022) (S07E09) odpad!

...... A ještě doplním. Byl hodný, čestný, v kolektivu oblíbený (nejlepší pracovník) a zdravil sousedy. A přesto ho jistý troll zabil. Bože, co my jsme to za národ. ()

Taxi (2022) (S07E10) odpad!

Jediný plus tohoto vesměs trvalého odpadu bylo, že se tentokrát obešel bez Ukrajinců. ()

Večný život 2. časť (2023) (S07E19) odpad!

Lambora ani náhodou. Ten holobrádek má kníra jako žába na vemeně a hereckým rádoby uměním to taky nevytrhne. Tohle někdo hodně posral. ()

Kyselina (2023) (S07E22) odpad!

Tahle řada už jen odpad. Zatím nebylo nic, co by stačilo aspoň na půl hvězdy. ()