Špecialisti riešia vraždu šéfa motorkárskeho klubu Thunderbolts. Členovia podobných klubov väčšinou odmietajú komunikovať s políciou. Preto je za pomoci jedného z dávnych členov klubu, Mikyho Šolca, medzi motorkárov vyslaná Zuzana, aby pomohla odhaliť vraha. (TV Markíza)

rakovnik

Po "Případy 1. oddělení" obrovský sešup s kvalitou. Ve všech ohledech, především ale v herectví postav kriminalistů, které zdatně následují pitomý scénář. Napravený hříšník, umělá kérka, umělý klub, okaté jednání, akce hrozná. Jedna hvězdička za Zuzanu. ()

Bozvav

Představa, že čeští motorkáři se sdružují ve stejných klubech, se stejným zaměřením jako třeba Bandidos, Outlaws MC nebo Hells Angels, je v našich poměrech dosti směšná a to i v kriminálně rozverných devadesátkách, natož v dnešní době. jistě, nějaká ta tráva, znásilnění, rozbitá držka, alkohol budiž, ale organizovaný zločin, no nevím. Že by jeden druhého zabil, jistě, ze stejných  příčin, jako všude jinde, ale dělat z českých motorkářů gangové vrahouny, je docela směšné.  Ještě směsněji vypadala ovšem obtiskovací kérka na ruce rádoby motorkářky - vyšetřovatelky, to si snad tvůrci fakt dělali srandu. Taková obtiskovátka nosily moje holky už ve školce. Celí díl působí dosti naivně a směšně. Adrenalinové akce nebyly adrenalinové a co se týče nečekaného zásahu protidrogového, když to s nimi konzultovali, že by se nedomluvili o součinnosti akce, to se mi také nezdá. Prostě obsah fajn, ale logiko kde si zrovna poletovala? 45%. PS: jediný uvěřitelný byl motorkář Miky. ()