Vojnový veterán Babický sa odmietol zmieriť s rozvodom. Granátovým útokom sa pokúsi zavraždiť bývalú manželku a získať tak späť svoju dcéru. Podarí sa Špecialistom po zuby ozbrojeného vojaka chytiť skôr, než sa stane nešťastie? (TV Markíza)

honajz

Ha ha, už vím, kde bral Hřebejk inspiraci pro svého Veterána. Včetně hlášky o vypnutí. Je to celé hodně přehnané a policisté se zase tváří jak telata a nedělají, co mají dělat, protože by měli to správné a potřebné info moc brzy po ruce a nebylo to napětí, že jo? (Třeba mě fascinovalo, že si hned neproklepli toho spolubydlícího, nebo že si nezjistili, kdy přesně se soudce vrací z dovolené, když mu hrozí nebezpečí.) ()

mira007

Válečný veterán, který běhá po Praze s granátem a hledá svou ženu, kterou chce zabít a dceru, kterou nechce zabít. Celkem akční, napínavý mírně nadprůměrný díl, kde bylo milé plus vidět Juraje Baču, kterého si vybavuji ze Slovenské verze Komisaře Rexe, ale do těžkého mínusu, když se v jednom díle objeví druhý psychicky narušený veterán, tak mi to přijde dělat ze všech těch statečných kluků bandu magorů. Ještě, že na závěr je vždycky ta romantická tečka Zadražil vs. Kubařová. ()