Majiteľ kliniky estetickej medicíny chirurg Kubíček je zavraždený v bahennom kúpeli. Motív k vražde má jeho manželka, ale aj bývalá klientka, ktorej Kubíček znetvoril tvár. V hľadáčiku vyšetrovateľov sa ocitne aj násilnícky taxikár Brázdil. Všetci traja však majú alibi... (TV Markíza)

honajz

Opajcnutí Cizinci ve vlaku. Plus Ošklivka Katka jako majitelka taxi služby. Domácí násilí a Robert Nebřenský. Křenková opět s výrazem lexaurinem zdopovaného jedince se snaží být kousavá, ale to by se musela nejprve naučit správnou hereckou výslovnost. ()

GeusX

Standardní televizní kriminálka. Pravidelný divák v nevelkém počtu podezřelých jistě už pravidelně pachatele odhaluje velmi brzy co se objeví na scéně, při nenápadné poznámce. ()

mira007

Tenhle seriál zraje jako víno. Zatímco donedávna to byla spíš komická parodie a občas urážka inteligence diváka, tak poslední tři díly už se kvalitou řadí mezi solidní průměrné kriminálky, které neurazí. Moje oblíbenkyně Dorotka z Anděla Páně tady dostávala tak málo prostoru a tak nevýraznou postavu, že jsem skoro i rád, že její postava byla nahrazena trochu osobitější Eliškou Křenkovou, jejíž postava v tomto díle dostala víc prostoru a je výraznější a mne baví. Dialogy se zlepšily a některé mikrokonverzace jsou opravdu zábavné. ()