Špecialisti

• Česko Specialisté
Ukážka z filmu
Česko, (2017–2024), 175 h 25 min (Minutáž: 44–60 min)

Scenár:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (viac)

David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Marek Adamczyk, Jan Vlasák, Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Khek Kubařová, Milan Mikulčík (viac)

Recenzie používateľa Shadyllady k tomuto seriálu (2)

Špecialisti (2017)

Podle me asi nejlepsi cesky krimi serial. Ma to naboj, obcas i vtip, obcas akce, pohlavne vyvazene osazenstvo -  to mi vadilo napr u Pripady prvniho oddeleni, tam to byl samej chlupatej dedek, pokud nepocitam tu spici pannu. Ve specialistech jsou vsechny tri zenske herecky sympaticke a presvedcive. ()

Mimo zákon 1 (2024) (S08E01)

co to melo byt? jsem velka fanynka specialistu, ale zacatek teto rady me odradil. Ackoliv si pana Zednicka vazim jako herce, tahle role mu nesedi, uz vubec mi tam nezapada jako byvaly kriminalista, vzdyt nehral ani v jedne rade. A to jak se silene stara o naprosto cizi hoku, ktera navic imrvere lze, je taky absurdita. Navic ta holka ani neumi poradne hrat, a mluvi jako stroj pri skouseni u tabule. Hruza, velke zklamani. ()