Známy výrobca trúbok, Petr Boháč, ktorého firma sa nachádza vo vážnej kríze, je jedného dňa unesený počas svojej obvyklej prechádzky so psom. Špecialisti začnú vďaka výsluchom členov rodiny a vlastnému pozorovaniu rýchlo tušiť, že páchateľ pochádza z blízkeho prostredia. Zisťujú tiež, že unesený Petr Boháč je bezcitný, egoistický človek, ktorý svoje okolie iba využíva, vrátane svojej rodiny. Súčasne sú prekvapení požiadavkou únoscu o výkupné. (TV Markíza)

honajz odpad!

Asi se na tohle pondělní guilty pleasure už vykašlu, protože díly jsou stále tupější, až to ani zábavné není. Už mě ani nebaví počítat, kolik stihla kadeřnice udělat Vykulené bez úsměvu přelivů, obarvení a kudrlinek za celý díl, kolikrát kdo z policistů porušil předpisy, a třeba jako v tomto díle mne nebaví sledovat vyšetřovací metody typu - tenhle je podezřelý, nastoupíme na něho a budeme na něho řvát, že to udělal, dokud se aspoň nerozbrečí. A pak si vylosujeme dalšího podezřelého. A ten les - proč ho policajti neprohledali pořádně hned na začátku?! Btw - a co se kurnik stalo s tím dronem? Za prvé to musel být dost silný a drahý stroj (kde na něj majitel vzal?), aby utáhl pár balíčků s tisícovkami. (Podle těch pár balíčků to ale celé výkupné snad být ani nemohlo.) Napjatě sledujeme, jak dron letí řízený snad na několik kilometrů přes les, někde přistane a - od té chvíle se o dronu a výkupném přestane mluvit. Jako fakt? Nikdo si pro dron nepřišel? A policajti jej pak šli, nebo nešli vyzvednout? Hlídal tam vůbec někdo? Netuším. Jo, a neznám nikoho, kdo místo SMS posílá zvukové soubory, aby si je mohli policisté v klidu pak poslouchat a nemuseli číst. A jinak opět - pachatel či pachatelka a motiv strašně nevěrohodné. ()