Jana s Martinom Kovářom vyšetrujú vraždu vedúceho bankovej pobočky. Pri preverovaní klientov banky zablúdia a omylom natrafia na páchateľa. Ich životy sú v ohrození. (TV Markíza)

honajz

Tady snad jedinou uvěřitelnou postavou byla ta babička, ale ani ta se nakonec nerozhoupala k činu a nechali její postavu jen jako ozdobný doplněk. Jinak policajtka, cvičená policajtka!, uvidí dveřmi kradené peníze, a místo aby okamžitě vytáhla naučeným pohybem kvér, nechá se přeprat nějakou sušinkou? A Kovář se už podruhé krátce po sobě stal otloukánkem - jak ten se mohl stát policajtem, když mu to kdejaký padouch hned nandá? A když pak jde o minuty, má šéf kriminálky se svým podřízeným čas si z terénu odskočit do Prahy na poradu? Nehledě na divné střídání dnu a noci. A ten plot twist s jinou farmou a zadlužením - tak aspoň měli vybrat herečku podobnou té jejich mámě. Navíc mi přišlo, že nejde o bráchy, ale otce se synem, tak divně casting herce vybral. ()

mira007

Dejdar s Erftemeiejerem a jejich urputné až nekonečné sledování stop pneumatik traktoru v tak nervydrásajících scénách, kdy každá sekunda může znamenat ztrátu oblíbených kolegů, což přeruší tím, že si odskočí do kanclu z Jílového do centra Prahy .... miluju Specialisty. ()

sorrow odpad!

Režiséra Švédu vystřídal režisér Ryšan, avšak kvalitka je stále na stejné „úrovni“. Máme tady další biják, kdy Špecialisté se opět do něčeho namočili a zachraňují si vlastní krk. To už jsme měli uneseného Kováře v autobusu, u Šafářové je to už standard, pár epizod zpět už si jí tam porcoval ten pedofil v podzemním bunkru a teď tihle vidláci ze statku, kteří mají v hlavě nic, lapnou oba dva. Naštěstí svým otálením dají echt policistům Strouhalovi s Beranem dostatek času, aby mohli Kováře se Šafářovou zachránit a zajistit další pokračování tohoto kultovního seriálu, kdy namísto toho, aby se jich zbavili je vezmou kamsi na projížďku povozem. Inteligencí těchto 4 policistů není radno se zabývat, jsou to vysoce inteligentní lidé, kdy třeba když někde zapadnou v lese s autem, nenapadne je si zavolat odtah, ale raději bloumají v noci lesem jako před 100 lety, když zde ještě lidé žili bez telefonů, asistenčních služeb apod. A přesně jsem se strefil, že na konci bude určitě ještě nějaký vtípek na to auto Śafářové, aby se ještě všichni na konci v kanclu zasmáli jak to nakonec všechno dobře dopadlo. ()

Petein

Tak když mjr. Strouhal v podání děsně umělého vrchního všeznalce spolu s největším chytrolínem planety, vysloužilým žoldákem všech světových konfliktů objeví Mustanga Jany a Martina a na místě zjistí, že auto bylo na okraj lesa přepraveno na vidlích traktoru a to dle hlubokých stop pneumatik v rozmoklé trávě a hlíně a pak z obavy o jejich zdraví jedou 50km do kanclu aby probrali kdo bydlí v okolí, namísto toho, aby šli cca 2 kiláky po stopách traktoru, tak to už je echt tvrdej a zatuchlej oříšek. Co to v těch hlavách mají podivila se manželka a málem jí zaskočilo z jejich blbosti Frisco. …. Ty woe, proberte se v té TV a pusťte si to 100x než ze sebe budete dělat v televizi blby. Nedivím se veřejnému mínění o policii. ()

ofanvex odpad!

Ještě jsem to nedokoukal, ale takhle hloupě a nelogicky snad nejednají ani obyvatelé Kocourkova. Pro mne je to už za hranicí koukatelnosti. Policajti neschopní... absolutně ničeho. Neporadí si ani s úplně tupýma vydlákama... v normálním životě by se zřejmě utopili v záchodu, nebo by zemřeli hlady poté co by se ztratili cestou do supermarketu. Za takový odpad na sebe musí být scénáristé náležitě hrdí. Jistě, když se odmyslím tu nelogiku a koukám na to jen tak (říká moje žena)... jenže u takovéto krávoviny už to prostě nejde. Odpad. ()