Mladá žena vydesene volá na tiesňovú linku, že ju niekto prenasleduje v parku. Policajná hliadka dorazí na miesto, ale ženu nenájde, je tam však jej mobil. Podarí sa Špecialistom nájsť dievča živé, alebo je už neskoro? (TV Markíza)

honajz

Mno, jako vždy. Policie neschopná hned projít videa (ale fotky si z telefonu stáhnou), jen aby jako bylo napětí, kdo to byl, a major se chová ve vztahu k bývalému kolegovi, alkoholikovi Jardovi, jak debil, k jeho bývalé ženě taky, Eva se neobjeví, kolegové Strouhala podezírají ze závislosti na alkoholu (WTF? Vidí ho snad první den, nebo co?) a nakonec motiv - pochopil někdo ten naprosto debilní motiv? Jakože po jedné marjánce někdo brání zkušenému doktorovi jet na kliniku porodit dítě? Uff. Jinak Sklepáka Jana Slováka jsem skoro nepoznal, není on nějak nemocný? ()

dyfur

......páchateľ - pohnútky....asi ozaj scenáristi stavili na čo možno najväčšiu nepravdepodobnosť (a to je nielen táto časť, ale ich je hoodne) ...netvrdím, že to je vylúčené, ale ..... ()

mira007

Proč pachatele v první scéně hned načešou s rozčepýřeným účesem alá úchyl a s hlasovým projevem jako ještě větší úchyl. Takže otázka kdo z těch pěti lidí, kteří se tu mihnou je vrah mladé atraktivní dívky je zbytečná. ()