The Son

USA, (2017–2019), 14 h 31 min (Minutáž: 42–49 min)

Predloha:

Philipp Meyer (kniha)

Hudba:

Nathan Barr

Zahn McClarnon, Tatanka Means, Paola Nuñez, Pierce Brosnan, Henry Garrett, Jess Weixler, Electra Avellán, Sydney Lucas, David Wilson Barnes (viac)

Recenzie používateľa Necrotongue k tomuto seriálu (23)

All Their Guilty Stains (2019) (S02E08)

Osmá epizoda musela ve srovnání s předchozím dílem nutně dopadnout hůře, ale faktem je, že by i bez toho patřila k těm slabším. Jeanniin výlet mě přece jen až tak nezaujal a děj z roku 1851 se v samém závěru snažil až příliš působit na city. Navíc jsem neměl tucha, že Komančové pohřbívali své mrtvé do země. 4*- ()

The Bear (2019) (S02E09)

Dění v deváté epizodě sice nebylo bohaté na akci, ale i tak mě hodně bavilo. Nenarazil jsem na žádná hluchá místa a definitivně se ukázalo, že jsou vztahy v rodině McCullaughových mnohem složitější, než jakákoli politická tahanice. Jen mě udivuje kvalita titulků k této řadě seriálu. Evidentně už je dělá každý, kdo dokáže najít překladač Google, takže jsem se u věty: "Is she present?", dočkal tohoto překladu: "Ona je dárek?". Fakt špica:-) ()

Legend (2019) (S02E10)

Finální epizodu počítám mezi ty hodně vydařené, tvůrci zakončili sezónu i celý seriál s grácií, takže jsem mohl být velice spokojen. Možné patetické výlevy, byly naštěstí potlačeny a byly nahrazeny "medvědím" příběhem, pilování jeho detailů mě fakt dostalo. ()