OA

• USA The OA
Dráma / Mysteriózny
USA, (2016–2019), 14 h 43 min (Minutáž: 31–71 min)

Brit Marling, Will Brill, Emory Cohen, Patrick Gibson, Brendan Meyer, Ian Alexander, Scott Wilson, Robert Eli, Marcus Choi, Chloe Levine, Nikolai Nikolaeff (viac)

Recenzie používateľa Remivsremi k tomuto seriálu (5)

Chapter 1: Angel of Death (2019) (S02E01)

Perfektní začátek nové sezóny,a pokud se vám líbila ta předešlá, bude chrochtat blahem. Tohle je jasný kandidát na pořádný binge-watching. ()

Chapter 2: Treasure Island (2019) (S02E02)

Začíná pátrání po nových otázkách, děj se ve velkém propojuje s první řadou a závěr přinesl opět něco nového. Jen tak dál. ()

Chapter 4: SYZYGY (2019) (S02E04)

Už se tady objevuje i Cthulhu. Jsem ztracený. ()

Chapter 5: The Medium & the Engineer (2019) (S02E05)

Základní příběhová kostra seriálu se rozrůstá možná až příliš rychle. Objevují se pořad další a další střípky, které všechno zamotávají a asi se snaží prohloubit dojem, ale zdá se mi, jakoby se zbytečně pospíchalo. Už to není jen o NDE a "andělech". Uvidíme, kam se to vydá v závěrečných částech, ale začínám být nepatrně skeptický. Epizoda se hodně přiblížila filmu Fontána. ()

Chapter 8: Overview (2019) (S02E08)

Konec se nese v podobném duchu jako tomu bylo i u první řady. Shrnuto. Druhá sezóna přidala mnoho nových poznatků a důsledně rozšířila mytologii okolo seriálu. Začátek byl dechberoucí, ale ke konci se hodně zpomalilo a začalo se dějově trošku ředit. Ve výsledku jsem ale spokojený i naštvaný, neboť budeme zase čekat dlouhou dobu na další epizody, které bych si chtěl pustit okamžitě. První řada byla více konstantní a proto tentokrát musím s hodnocením trošku dolu. 80% ()