Hirune-hime: Širanai wataši no monogatari

• Japonsko ひるね姫 知らないワタシの物語 (viac)

Jeoffrey

Prolínání snů a reality může být zajímavé (třeba takový Sucker Punch) a z části to tady i docela funguje. Dokud funguje fantaskní část jako paralela ke skutečnosti a doplňuje reálný příběh, tak vše docela zajímavě utíká a zjištění o tom, že otec hlavní hrdinky jí řekl tolik, aniž by to věděla, bylo i docela dojímavé. Pak ale přijde druhá polovina (nebo možná poslední třetina, na čas jsem nekoukal), kdy to pro mě fungovat přestalo, od jistého okamžiku, kdy realita plynule přešla do fantasie a vše se tak nějak podivně spojilo to pro mě ztratilo své kouzlo a ten rádoby epický a vizuálně sice zajímavý, ale tak nějak úplně prázdný finiš mě přesvědčil o tom, že víc jak průměr dát nechci. 5/10 ()

SonGokussj

Způlky ucházející, způlky nijaké. Rozmezí mezi realitou a světem snů bylo moc vymezeno a postrádalo logiku. Příběh je prakticky o tom, že dívka s tatíkem tajemství mají, které zná záporák, ale né klaďas a ... *příběh*... Celkově však nijak moc nezaujalo. Musím pozvednout animaci, ta byla VELMI hezká, dokonce i hudba uchu lahodící, avšak já koukám prioritně po jedé věci, a to příběhu. A ten byl zatraceně *blbej*... Nijak mne nezaujal, všechno bylo takové rozdrobené (doslova) do 2 světů a konec? Kristova noho potetotavná pirátským znamením. Konec byl naprosto bez logiky, neskutečně promíchaný a zmatečný, člověk na to kouká a prostě nechápe. A tak to nemá být... Člověk by si měl vyústění filmu vychutnávat, ne na to hledět s nevěřícným výrazem a myšlenkami "What the actual f*ck..." Znám mnohé lepší. Pokud se na tento kousek nepodíváte, o nic nepříjdete. A pokud ano, garantuji, že za měsíc-dva na to dočista zapomenete... Znovukoukatelnost nulová. Bohužel. Začalo to vcelku zajímavě. Ale od poloviny to šlo jak akcie AMD, když se o nich řekne něco negativního. Dolů, dolů, dolů... Nuda, nuda, šeď, šeď, 45 % ()