Meet the Feebles

všetky plagáty

Poznejte nejdivočejší a nejbizarnější show v režii Petera Jacksona! V loutkové, velice nemilosrdné satiře na centrum zábavního průmyslu a la Hollywood uvidíte vedle pozlátka i bahno neřesti, drog, tvrdého porna a nejšpinavější korupce. Jako třešnička na dortu pak čeká zamilovaný příběh zhrzené hrošice Heidi. (HOODY)

Superpero

Bylo to sice fakt hodně ujetý, ale mě se z těch plyšáků ňák dělalo blbě. Bad taste a Braindead byli o hodně lepší, protože u Meet the Feebles jsem se prostě ani tak nezasmál, jasně že tam byly skvělý hlášky a to jak plyšáci točej SM porno se taky jen tak někde nevidí, ale nebýt finálního masakru a tý drogový předávky na golfovim hřišti tak nic moc. ()

JohnnyD

Je tu všetko: láska, sláva, peniaze, moc, drogy, mafia, vojna, násilie, vraždy, bulvár, sex, nevera, pohlavné choroby, orgie, porno, snuff, zvratky, šťanky, hovná, jedenie hovien, jedenie hovien lyžičkou, pieseň o sodomii... Zatiaľ najlepšie vystihnutý svet showbiznisu, čo som videl. Peter Jackson je génius. ()

Webb

Podobná hovadina jako Braindead. Nevtipná a pouze úchylná záležitost u které jsem se opět nudil a jediné co mi dala, je ten návykový song "Meet the Feebles" který tu tak často hrál, že se mi zažral do mozku a nechce se mu z něho ven. Co jiného od Petera Jacksona čekat, že? Tipuju že Bad Taste bude něco podobného, na to ale ještě budu muset načerpat sílu. ()

joker2

Tak toto bych od Petera Jacksona nečekal. Pět hvězdiček pro děti: rozhodně tento film není pro vás! Co se odehrává od začátku do konce hraničí s hranicí vkusu a jen silné nátury vydrží až do konce, kdy se zajíček pozvrací v přímém přenosu. Scénář je vymazlený a podsvětí temné jak ve filmech Guye Richieho. Animace brutálně neumělé až si člověk někdy říká, zda v loutkách nejsou lidi jako v Teletubies. Zejména v případě golfového turnaje to tak vypadá. Peter Jackson jede jako vždy na efekt a film zanechá silný dojem. Člověk už nikdy neuvidí ty roztomilé loutky z Ameriky (Muppet Show) jako roztomilé bytůstky. New Zealand rocks!!!! Peter Jackson je geniální a s tím nic nenaděláme. S otázkou, v kterém filmu nejvíce odhalil svou duši asi budeme dlouho tápat. Bylo to v mozekžeroucích Vesmírných kanibalech, kde běhal s odhaleným mozkem nebo v gore-core Živých mrtvých, kde hrábl na dno komediálním hororům (že by ho Zombieland překonal?), nebo snad v neúspěšné duchařině s Johny Deppem a la Beetlejuice? Nebo snad umělecká Nebeská stvoření s Kate Winslet? Já se domnívám, že to bylo v cimrmanovském příběhu o zneuznalém režisérovi z této nádherně zelené země Zapomenuté stříbro. Ale možná to bylo v této parodii na showbusiness. Anebo to bylo v King Kongovi, poctě klasickému filmovému řemeslu? ... ()

Zoidlord

Film, ve kterym plyšáci zpívaj, tančej, fetujou, souložej a znásilňujou a natáčej porno. Taky film, ve kterym hrošice rozstřílí celý divadlo kulometem. Film, kde zajíček onemocní závažnou pohlavní chorobou a kde se moucha v záchodové míse nemilosrdně láduje výkaly. Film, ve kterém nás strhne vyprávění krokodýla o tom, co zažil ve Vietnamu. Co víc dodat? Prostě paráda. P.S. : Navíc mi rozšířil obzory onen "nasal sex" :D ()

• Režisér Peter Jackson nesehnal slepé náboje do M-60, tím pádem se střílelo ostrýma. (HellFire)
  • Následující loutky hráli lidé: Heidi, Bletch, Cederic, Sid, Daisy a Barry. (HellFire)
  • Pokud se pozorně zadíváte na obecenstvo, uvidíte že většina diváků má na hlavě kartonové krabice, jen několik z nich jsou loutky. (HellFire)

Cage a hladový králík

Cage a hladový králík

27.11.2009

S králíky nejsou žerty. Víme to už od dob Meet the Feebles či Monty Python a Svatý Grál. Film Rogera Donaldsona sice nese téměř disneyovský název The Hungry Rabbit Jumps, ale ve skutečnosti půjde o… (viac)