Gohoeui byeoli bitnaneun bame

• Južná Kórea 고호의 별이 빛나는 밤에 (viac)

Zelilu007

Ty joo. Docela jsem v tom našla potenciál. Dokonce bych si dokázala představit více dílů, ale takhle se to alespoň nevleklo a bylo to milé. Líbily se mi všechny mužské charaktery. Já bych si vybrala pana Playboy :) a to jen z toho důvodu, že je prostě k sežrání... Navíc se mi zamlouval i jeho opak tlusťoch, co si myslí že na všechno má a je nejlepší. Tyto dva charaktery mne bavily nejvíce, ale snesme se na zem. Herečka kterou jsem tu viděla poprvé je moc hezká a ani se těm mužům nedivím, navíc její outfity jsem jí vážně záviděla, nemluvě o krásných vlasech a postavě. Byla jsem tímto seriálem mile překvapena. ()

Zíza

V podstatě do čtyř dílů narvaný seriál, který by měl normálně 16 dílů. To znamená, že to skýtá všechny neduhy a i bonusy. Je to svižné, nezabředne to do nekonečného rozhodování hlavní hrdinky, koho že by měla chtít. Má to spoustu klišé, ale to prostě čekáte, vždyť už od začátku je to tak stavěné. V podstatě by se dalo říct, že je to taková milá jednohubka. Zábavné, sexy, nenáročné. Ale jednoduše zapomenutelné. ()

Lama.Lama

Skvělá záležitost - vtipné, romantické, skvělé obsazení. Rozhodně doporučuji podívat se na 20dílnou verzi, protože jinak člověk přijde o spoustu dobrých a vtipných scén :-) ()

Martyska

Mala som silný second lead syndrome, dokonca dvojnásobný ahhh úsmev Shin Jae Ha...proste príťažlivý bad boy, ktorý priťahuje. Lee Ji Hoona mi bolo ľúto, ako ex-priateľ hlavnej hrdinky to nemal ľahké. Kim Young Kwan ako hlavný hrdina nijak moc nezaujal a nepáčila sa mi jeho ofina :D Inak cute oddychová mini-séria. ()

cheonsacz

Yuri prostě hrát neumí a je to vidět. Idolové by se měli držet toho co jim jde nejlépe a přenechat hraní hercům. Nemám nic proti rozšiřování obzorů a jsou tu i výjimky, ale seriálu to dost ubližuje. Příběhově je to zatím, ale celkem dobré takže dvě hvězdy, uvidím jak se to vyvine/dopadne a možná hodnocení změním. ()