Ve městě Fairwater dochází k dalšímu podivnému úmrtí na srdeční selhání. Obětí je sedmatřicetiletý Chuck Hughes. Za čtyři roky již takhle zemřelo přes třicet lidí. Vše začalo po aféře s Johnym Bartlettem, který v záchvatu šílenství zastřelil dvanáct lidí. Byl popraven a odsouzena byla i Patricie Bradleyová, která ho oddaně milovala. Ta ale byla po pěti letech propuštěna a žije ve starém domě s matkou. Na pohřbu Chucka Hughese se objeví Frank Bannister, který se zabývá výzkumem psychoaktivit. Seznámí se s manželi Rayem a Lucy Lynskeyovými. Oba pozorují podivné přízraky a Frank jim nabídne svoji pomoc... (oficiálny text distribútora)

moviepill

Môj obľúbený film. Spojenie komédie a hororu vyšlo brilantne. - - a po čase pridávam jednu * do plného počtu. Ja proste z tohto kultu na ktorom som vyrastal nemôžem... :-) ()

VanBradley89

Fox je sympaťák. Jeho kámoši duchové taky. Záporák Busey je slizkej už od pohledu. Kdo mu v tomhle totálně natrhl prdel je Combs a jeho agent. Strašlivá postava :).Jinak je to film na pohodu. Pořád se něco děje, i když vypuštění některých linií by nebylo na škodu. Ale musim říct, že jsem se bavil. ()

CabelNM

Bol to úlet ale nie zrovna moja šálka kávy ktorú práve pijem, zatiaľ najslabší film od Jacksona čo som videl, spojenie komédie a hororu ako nám to predviedol v dokonalom filme Braindead mu tentoraz príliš nevyšlo 50% ()

Scenixia

Je zde smysl pro humor, nechybí ani skvělý a maličký Michael J.Fox, ale přesto mě The Frighteners neuchvátili, jako třeba kultovní Krotitelé duchů. Pokud jde o Petera Jacksona - jde o jeho nejslabší film ( a přesto se drží hodnocením značně nad průměrem ). Tak to má být :) ()

DISHOA

Příjemný mix Ghostbusters a Beetljuice. Hororové prkvy jsou sice minimální a spíš jsou pojaty komediálně. Skvělá odpočinková komedie. ()

josmart

Neřešil bych, že film recykluje známé postupy žánru. Ostatně, všechno už tady jednou bylo. U této komedie s hororovými prvky jsem se rozhodně bavil výborně. ()

Roobs

Výborně udělaná duchařsko-hororová komedie. Nenapadá mě nic co bych filmu vytkl, možná je jen pro někoho obtížně zařaditelný. ()

Tishe

Jestli je tohle nejhorší film, co kdy natočil, tak vám gratuluji, protože právě čtete komentář k filmu, který režíroval největší filmový génius všech dob. ()

ToZe99

Peter Jackson poprvé pracující s poměrně velikým rozpočtem a s již ostřílenými filmovými 'dělníky'. A na filmu je to malinko znát. Byť stále drží své střelené nápady, přemrštěný humor a geniální dějové oblouky, nezbavuji se dojmu, že mu celou dobu stál někdo za zády a říkal: "Tak tohle ne!" ()

Frood

Nemohu si pomoct. I když většina hodnotí méně hvězdičkami a označují Přízraky za film s ne zcela využitým potenciálem, já tomuto filmu nemám co vytknout. Michael J. Fox zahrál skvěle i přes pomalu nastupujícího Parkinsona. Agent FBI je taky perfektní a triky na dobu vzniku filmu skvělé a obstojí i dnes. ()

Mezerník

První polovina je dost trapný pokus o komedii, myslel jsem že to ani nedokoukám. Pak se to kupodivu změní v docela solidní horor. Ale jinak nevyrovnaný mix Krotitelů duchů s Takovými normálními zabijáky. ()

bocy

Jedna hviezdička za peknú herečku a záverečnú pesničku... Inak to bol úplne nudný shit. Podobalo sa to na Beatlejuice-a a trochu na High spirit, ale tie boli celkom dobré, čo sa o tomto filme povedať nedá...Bléééé :-( ()