Bad Taste - Vesmírní kanibalové

• Nový Zéland Bad Taste

V novozélandském městečku Kaihoro přistáli mimozemšťané. Ministr obrany tedy na místo poslal speciální jednotku Astro-Invasion Defence Squad (A.I.D.S.), která má za úkol místo zajistit a všechny ufony pořádně zlikvidovat. I přes takto jednoduchou zápletku oběhli Vesmírní kanibalové celý svět a odstartovali kariéru dnes již světoznámého Petera Jacksona. Ten natáčel Vesmírné kanibaly s přáteli v amatérských podmínkách dlouhé čtyři roky. Dřevěné makety samopalů, podomácku vyrobené masky mimozemšťanů, spousta umělé krve a především invence a odhodlání. Až téměř na konci natáčení si Jacksonovy píle všimla novozélandská filmová komise, a uchvácena tím, co do té doby sám vytvořil, mu poskytla finance na dokončení projektu. (Holly_Wood)

Shanen29

No ,co říct k téhle opravdu blbé sračce,to stejný jak Toxický mstitel.Nic brutálního,nic zábavného a nerozumím opravdu tomuto bodování.Toto že je film???.V čem vlastně spočívá síla tohoto snímku?.Umění??. Pět hvězdiček prosím za co!!?.Jedna hvězdička vlastně za co? ()

Prankster

Nevím co je na tom tak kultovního ale byla to pěkná blbost a je mi docela líto času, který jsem u toho filmu zabil. Neveřil bych že stejný člověk režíruje i dnešní filmy typu pán prstenů... Navíc "kameraman" snad tu kameru měl v ruce poprvé... ()

pajapal

Pěkná prvotina děsivého megalomana, který za pár doláčů natočil velkolepý sci-fi horor.Děj sice prakticky neexistuje a herci se ve filmu neobjevují, ale film nikdy nenudí, což je pro tenhle druh filmů docela vzácný úkaz. ()

Mr.Roman

Neuveriteľne nápaditý film, na ktorom je vidieť úplná voľnosť pri jeho tvorbe, keďže si ho v podstate Peter Jackson natočil "za svoje" a takmer "na kolene". Pravdaže je tam markantne obmedzený rozpočet vidieť na každom kroku, no komu to vadí? A takto krátke záverečné titulky som už dávno vo filme nevidel.. Dej je úplne jednoduchý, no paradoxne najlepším na tomto filme boli (aspoň pre mňa) ochotnícke výkony všetkých zúčastnených a hlavne Terryho Pottera (nie nemá tam byť H :/), na ktorých som sa nasmial azda naviac. Niektoré scény do dneška nemajú obdoby a tiež podoby mimozemšťanov so zarezanými útržkami šiat v ich kockatých ritiach.. ()

Cortesz

Vesmírní kanibalové je typ filmu, kterému buď dáte plných 5 hvězd a nebo to ani nedokoukáte a když jo tak znechucení dáte odpad jak vyšitej. Já se přiklonil k té první variantě a už jen proto, že režisérem je Peter Jackson, ano ten režisér, kterej natočil velkolepou trilogii pán prstenů a je zajímavé pozorovat tuhle hororovou komedii a vědět, že to právě Jackson to natočil, protože jinak bych tomu určitě neuvěřil, ale je pravda, že každej nějak začínal. Děj je hroznej, jako kdyby ho vymyslel během 5 minut a rozhodl se svůj nápad ihned realizovat, ale ten jeho styl jakým to natočil a s tou všudepřítomnou nadsázkou v každé scéně jsem nemohl jinak než dát celejch. ()

Akvarista

Jeden z nejvtipnějších filmů co znám. Stejně jako z tohohle filmu dýchá amatérismus, tak z něj dýchá i neuvěřitelné nadšení všech tvůrců... a vůbec, je to hrozná prdel 90% ()

macetoma

Hororové komedie mám rád. Toto byla jedna z prvních co jsem viděl. Ještě dodnes si pamatuji některé komické nechutnosti. A pak - "Já jsem Derek. Derekové neutíkají!" Nemá chybu. 5 hvězd. ()

Ivec

Tak pre začiatok: Obdivujem Petra Jacksona. A vobec nie skrze jeho "Pánov prstenov". Ale práve kvoli tejto jeho staršej tvorbe. Už sa mi niekoľko krát stalo, že som sa nevedel rozhodnúť medzi komédiou, alebo hororom.... Už je mi to jasné.... Bad taste, či Braindead. Bez akých koľvek predsudkov sa aj nasmejem, a ešte si aj užijem kopec krvi. Von koncom to nieje nijako zvrhlé.... Mne to totiž príde dokonalé.... Tento film môžu teda zavrhnúť iba nezralé deti, alebo uhladení publicisti telenoviel. ()

bachacek

Ne že to byl zrovna nejlepší nápad udělat si k tomuhle steak, ale všechny ty mozkokaše jsou naštěstí odděleny jacksonovsky-humornými scénkami a záběry roztomilých oveček, tak se to i tak dalo. Výborný béčko. ()

PAVLIS

Jako film natočený s kamarády pro kamarády, to mohla být slušná zábava. Proč s takovou amatérštinou ale chodil Jackson mezi lidi, to nechápu. Obdivuju producenty, co v tomhle dokázali vytušit Jacksonův talent a i díky nim mohl později vzniknout skvělý Braindead. Já bych ho spíš poslal na jejich místě zpátky si domů hrát na "pískoviště". ()

anyonecek

Váhám tu silně nad 1 nebo 3 hvězdičkama, každá chvíle má přesnej opak. Dám kompromis a to 2 hvězdičky, protože zde bylo pár dobrých momentů a pár úplných sraček. Docela se divím jak někdo mohl natočit zároveň něco tak úžasného jako pána prstenů a něco takového. Tenhle film mi prostě nesedl a určitě bych si ho znova nepouštěl, protože bych šel s hodnocením asi ještě dolů. ()

Dinsberg

Jacksonova prvotina. Amatérská, jak se sluší a patří. Na můj vkus je těch nechutností trochu moc, takže nebudu nijak hýřit hvězdičkami. Co si ale zaslouží obdiv je zapálenost všech zúčastněných. Rozhodně si jí cení víc než Pánů prstenů a Hobitů. ()

adamix

Podarená hovadinka, ktorá istotne zaistila slávu Petrovi Jacksonovi. Je tu nejaká ta krv, orgány, prestrelky, či zábavné masky. No prekvapene menej humoru, ako som čakal. Má to trošku pomalší rozbech, ale je vidno, že sa Jackson snažil. I keď Braindead mám radšej. Tri hviezdy nedám, lebo je vidno, že je to trošku nápadité a je tu zopár dobrých hlášok ( ,, Som Derek a Derekovia sa nevzdávaju ''. ). Takže ok, dalo sa. Dávam 4* a 70%. ()