Julius "Lavi" Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskápada za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale "pouze" za Vyšehrad. Bude sekat latinu v tomto rodinném klubu, řízeném charismatickým majitelem, nebo nás čekají další až mýtické historky? (oficiálny text distribútora)

Bezejmený

Je to nadsázka a ironie, nebo pravda? No každopádně hranice je tenká. Bohužel. Skvělé herecké výkony, hlášky i narážky i úvodní píseň. Stejně tak zapojení reálných osob je super. ()

tomino28

Začátek byl hodně slibný a já jako fotbalový fanoušek jsem byl hodně nadšený a zároveň natěšený na to, co přinesou další díly. Potom ale přišla tvůrčí pauza a po ní jako by se dostavil i nižší standard nových dílů. Neříkám, že všechno bylo špatně, ale ten rozdíl je znát a je škoda, že si Vyšehrad nedokázal udržet zpočátku vysoko nastavenou laťku. Přes to všechno jsem ale rád, že takový seriál z českého fotbalového prostředí vznikl, protože i když jsou některé příhody hodně přitažené za vlasy, tak věřím, že víceméně odrážejí realitu každodenního života "Laviho" a jemu podobných. ()

Janie.

"Nechci se dožít doby, kdy budu chodit na fotbal aniž bych věděl, jak to dopadne." Škoda některých slabších dílů (hlavně E07) a některých vyloženě fekálních vtipů. Celkové dojmy mám však převážně kladné a některé scény už pomalu začínají lidovět. Kdyby byla druhá sezóna, určitě se mrknu. ()

liborson

Prvních pár dílů by se dalo zařadit mezi klenoty, to co ale předvedla druhá půlka serie je snad ještě horší než odpad. Více než kde jinde se zde ukazuje nekoncepce OBBOD, která eveidentně nevěděla, co vlastně točí. Bohužel těžce nezvládnuté! ()

HolyKeeper

Mini seriál Vyšehrad s trochou nadsázky vystihuje velice trefně dění kolem tuzemského fotbalu. Prvních pět dílů bylo velmi povedených, pak velký propad, který se zachraňoval snad až úplně závěrečnou epizodou. Jako plus je rozhodně účinkování spousty známých tváří z českých fotbalových luhů a hájů, narážek a různých, nám zasvěceným dostatečně známých, afér. Naopak se mi nelíbila mnohdy velmi krátká stopáž, hlavně u těch nejslabších dílů, které měly čistého "filmového" času možná tak 4-5 minut. A v neposlední řadě taky minimum záběrů z fotbalu, což zachraňuje snad jen poslední díl. Naopak tématiky kolem sexu je tady až přemíra. Rozjezd výborný, ale pak seriál spadl do takového šedého průměru. Škoda, potenciál tam je. ()

superzurda

Seriál měl v začátku velký drive. Všechno zlé, co si můžem o fotbalistech zde bylo servírováno tak kvalitně jako když balóny rozdává porcelánový panáček. Postupně scénáristům docházel dech. Naštěstí vše včas ukončili. I díky tomu se Lavi stane nezapomenutelnou postavou. ()

allegria

Když odečtu sprostá slova, místa, kde nebylo kvůli mizerné artikulaci herců a špatnému zvuku rozumět a odečtu ještě zbytečně mnohokrát opakovanou debilní znělku, tak toho zbyde fakt málo. Jednu * dávám za to, že tam byly místy i trochu vtipné momenty, i když jen sporadicky. Nějak jsem nepochopila, proč to nešlo natočit vcelku. Ty vycpávky jsou trapné zkoušení divácké trpělivosti. ()

Heso

No jo...Lavi...kolik takových fotbalových "talentů" bylo a ještě bude. Hodně výstižný seriál z fotbalového prostředí, dobře se tu pobaví ale i divák kterému fotbal nic neříká... první 3 díly byly naprosto perfektní a dobře jsem se u nich zasmál, pak už to byl jen průměr až podprůměr, kde už to nemělo takový šmrnc, díl od dílu byl kratší a opakované vtipy přestávaly být vtipné, výjimkou posledního dílu, ale i tak tento seriál oceňuji a dávám 4 hvězdičky. Lepším seriálem ze sportovního prostředí však pro mě zůstává Okresní přebor. ()

hony23

Miniseriál, který si utahuje z fotbalistů, je prošpikovaný hláškami, které mě baví i po letech, kdy jsem to viděl poprvé. Štáfek se pro mně jednou provždy stal Lavim, takže seriózní role mu už neuvěřím. A jelikož jsem na Vyšehradě prožil 9 let, má tento seriál pro mně i osobní kouzlo. Na druhou stranu je znát, že je to celé šité horkou jehlou a za minimální náklady. ()

Začal se natáčet film Vyšehrad

Začal se natáčet film Vyšehrad

17.09.2020

Po úspěšném seriálu přechází postava Laviho do celovečerního filmu, za kterým stojí jeho původní tvůrci. Film Vyšehrad vzniká v produkci Gangbang production a bude se natáčet do poloviny října… (viac)