Escape from Cannibal Farm

Rodina Harverovcov chce navštíviť starú farmu Hansenovcov, o ktorej sa už dlhé roky rozprávajú strašidelné historky. Po príjazde na miesto zisťujú, že sa ocitli uprostred ničoho a v pätách im je šialený vrah s motorovou pílou. (Marceloo)

ANTYCHRYST

Amatérská žumposračka..kde retard tipek má na popalenem ksichtu masku od vietnamců z tržnice.. nebo nevím tvl... :( pobavil syn v peci ..dejte někomu 5000$ a ať zkusí natočit napodobeninu masakr motorovou pilou... takhle to dopadne.. 10% ()

Mamlas odpad!

Odporná rodinka jede na výlet a tam je chytí a vězní za účelem masa. K ničemu moc nedojde, protože členové rodinky jsou tak blbí, že se povětšinou pomordují sami při snaze utéct. Film je jako špatný záznam nějaké špatné, úplně vypatlané divadelní hry s provinční ochotnickou sestavou otřesných (ne)herců. Tak 90% času je natočeno zbůhdarma, k ničemu a o ničem. Jen kupy blbých keců. Tu a tam se najde nějaký zajímavý zvrat či komická situce, ale jako celek je to totální sračka. (3%) ()

Azareth odpad!

Kto by čakal, že z dlho očakávaného hororu sa stane nízkorozpočtová vykradacia sračka? Pre mňa aspoň upozornenie, že by som nemal všetko odčítavať z trailerov. odpad! ()