The Gate

Krátkometrážny / Akčný / Fantasy
USA, 2016, 11 min

pornogrind

Že by RAID v ženským podání ? Akční jednohubka, která lehce podráždí ale nezasytí. Choreografie soubojů je průměrná. Stejně jako celej snímek. Slabší 3 hvězdy. ()

Lacike

Na amatérske pomery celkom pozerateľný bitkársky kraťas, ale žiadna veľká sláva to nie je. Doporučil by som to hlavne fanúšikom Amy Johnston. 5/10. ()

sirien

Obsah: Asia-style kung-fu mlátička s implikovanym angles/demons příběhem Constantinovského stylu. Dust Channel, YT link. Hodnocení: Trochu mě rušilo že sem tohle pseudo-urban-fantasy našel na scífkovym kanálu když mám náladu na scífka... stranou toho to je poněkud nelogické a bezduché, snaží se to o kombo Jackieho Chana s Bourne Supremacy a... a nevim. Pro mě to nefunguje, herci mi vůbec nepřijdou pohybově přesvědčivý, choreografie tak nějak funguje, až na to že pro mě vůbec nefunguje (teda, asi i fungovat může - když vám bojový umění nic neřikaj a přehlédnete fakt že tam půlka věcí vzniká šmelinovym kombem záběrů přes něčí záda, záběrů mimo akci se zvukama ran a hromadama střihů) a to je u příběhu který se snaží vyprávět skrze akci docela problém. ()

Tamten

Jedna delší bitka s fešnou hrdinkou v hlavní roli. Nepůsobí příliš věrohodně, souboje jsou často natáčeny tak, aby v nich nebylo příliš vidět (záměrně kvůli zamaskování úderů jen na oko), občas se mihne pěkná technika, ale celková choreografie žádná sláva. Na amatérskou úroveň asi dobrý, ale rozhodně nejde o nic extra zajímavého. ()