2. společná debata Clintonová – Trump

(relácia)
  • USA Presidential Debate
Talk-show / Publicistický
USA, 2016, 100 min

Kampaň plná překvapení. Kandidáti, kteří málokoho nechávají chladným. Stále těsnější předvolební průzkumy. A debata, která všechno může změnit. Hillary Clintonová proti Donaldu Trumpovi. Druhá prezidentská debata. Živě na ČT24. (Česká televize)

Slasher

Druhá prezidentská debata v St. Louis byla určitě ráznější a divácky zábavnější než ta předešlá. Došlo opět na hádání, špínu, pitvání chyb a skandálů protějšku (Trump tape, emaily...), nějaký ty jízlivosti, nevzešel z toho jednoznačný vítěz. Sám bych měl těžký rozhodování (Hillary bezpohlavní nudná politička, Trump primitiv, otazník a hrozba), sem tam mám pocit, že je letošní volba naprostá tragédie, každopádně snažím se o pozitivní víru jakkoli tohle v listopadu dopadne :) "Just when you think all hope is lost, along comes Ken Bone." A ještě si neodpustím tohle... ()

majec4

Asi som este nevidel lepsiu, rozumej, ostrejsiu politicku debatu :-). Na moj vkus sa vsak casto odbiehalo od otazok a Hillary bola trochu moderatormi zvyhodnovana. Trumpovi skakali do reci. Stopovali ho. Inak si ale isli poriadne po krku, takze plny pocet. ()

JosefIII

Vskutku jedna z nejlepších debat. Nejlepší bylo jak Donald Trump ze několikrát plížil ze zadu a jak jí řekne že jí šoupne do vězení. ()