Přicházejí v noci

• USA It Comes at Night (viac)

Neznáma nákaza terorizuje svet. Jej pôvod a počiatok nikto nepozná. Postihnutí sa menia na niečo desivé. Hlboko v lesoch žije so svojou rodinou, izolovaný od okolitého sveta, Paul (Joel Edgerton), ktorý sa snaží ochrániť pred pliagou svoju manželku Kim (Carmen Ejogo) a sedemnásťročného syna Travisa (Kelvin Harrison Jr.). Prežiť im pomáha striktné dodržiavanie istých pravidiel a hlavne nevychádzanie z domu v noci. Jedného dňa však okolnosti prinútia Paula svoje zásady porušiť. (sochoking)

xulux

Viděl jsem dnes dva "horory" z produkce A24 (X a Přicházejí v noci), až příště uvidím jejich logo, vypínám televizi. Ani na staré "béčkové" horory to nemá, samá nuda, hodinu se čeká na první krev a stejně to je nuda ... ()

yrwen

Tento film je o ničem. Film někde náhodně začne a náhodně skončí. Jediné co se dovíme je to, že svět se zhroutil kvůli záhadné nemoci, každý člověk je nebezpečný a ....... to je konec filmu. Následuje nekonečný seznam otázek: Co je ta nemoc? Co způsobuje? Jak to začalo? Kam běžel ten pes? Proč se nevrátil? atd.. Když už děj začne trochu gradovat, tak je rychle useknut a člověk si uvědomí, že to byla ztráta času. Film sice buduje tíživou atmosféru, nicméně nakonec k ničemu nevede a film je tak jen součet mnoha otazníků. ()

Hornet.CZ

60% / Obstojný film s vyčnívající atmosférou a docela dobrými hereckými výkony, bohužel to vše zabíjí scénář s velmi hluchými a nudnými scénami. ()

Dalajlada

Velice solidně zpracované psychologické drama o záhadné nemoci o které se za celý film dozvíme opravdu velice málo a pár lidech, kteří chtějí prostě jen přežít. Čeho všeho jsou pak lidi schopni je až k neuvěření. Nečekejte akci, ale spíše mysl sžírající paranoiu. ()