Všetky dievčatá v čarodejníckej Akadémii podstúpia skúšku Siedmich divov, ale nie všetky ju dokážu zložiť a prežiť, pre niektoré bude mať fatálne následky. Ale aj napriek tomu zo skúšky vzíde nová Najvyššia čarodejnica, ktorá nahradí Fionu a vyvedie Akadémiu z tieňa do novej éry. Kto sa ňou stane? (TV JOJ)

Trevor

Zoey, Queenie, Misty a Madison podstúpia skúšku siedmych divov. Tá, ktorá ich zvládne bude ďalšou Najvyššou. Počas návratu zo sveta duchov sa "nevráti" Misty, počas transmutácie umrie Zoey. Queenie sa ju nepodarí oživiť, Madison to odmietne. To nahnevá Kylea a Madison zavraždí a jej telo si opäť vezme Spalding. Myrtle vyzve Cordelliu, aby podstúpila skúšku a tá uspeje. Stane sa tak Najvyššou, predstúpi pred médiá a povie im pravdu o Covene a Myrtle požiada Najvyššiu o trest za svoje zločiny. A tak sa brány Covenu otvoria ďalším dievčatám, ktoré prestanú svoj dar skrývať. Niekoľko zvratou v záverečnej epizóde prekvapilo, najmä osud Fiony, inak bol však záver pre mňa sklamaním, avšak dojem z celej série to až tak nepokazilo. ()