Zlaté časy

(relácia)
Zábavný
Slovensko, 2016, 121x60 min

Účinkujú:

Elena Vacvalová (moderátor), Dano Heriban (moderátor), Milan Lasica (moderátor), Pavol Topoľský, Kamila Magálová, Andy Kraus, Henrich Hlocký, Peter Nagy, Michal Kubovčík, Monika Haasová (viac)

Zlaté časy vždy boli, sú a budú! V zábavnej show cestujeme v čase prostredníctvom televízneho archívu ale aj v rozhovoroch s hosťami relácie... 60-ročný archív RTVS je bohatým zdrojom našej pamäte (takto sme tu žili), ale aj toho, ako sme sa za toto obdobie zabávali. Cyklus prináša retro atmosféru s presahom do súčasnosti. (STV)

brasek

Vcelku slušná zábava za podmienky trefných komentárov Milana Lasicu. Jednotlivé diely majú rozdielne kvality, ale to je môj subjektívny názor priamo úmerný mojej obľube pozvaného hosťa. ()

Razz

Po prvej časti sa dá skonštatovať len nevyužitý potenciál zaujímavého námetu. Moderátori pôsobia, akoby neboli vo svojej koži. Atmosféra relácie trošku nútená. ()

Peabody

příšerná nudná moderátorka, neustále hovoříci o sobě a jak by ona top či ono . Zapnul jsem díl s M. Donutilem a vtipkování na téma kolikrát ona dáma dává - proboha, to nemá zrcadlo? ()

Generi

Len s ohľadom na dobrý zámer dávam hviezdičku. Ináč všetko zle- nezohratí agilní moderátori, umelé aplausy publika, rozpačité rozhovory, prípadne až falošné. Pani Vacvalová akoby stále hrala tú Anču pána Urodzeného Andrásyho.. ()

Monicina

Milujem retro. Niektoré diely lepšie, iné slabšie (väčšinou), podľa pozvaných hostí. Pán Lasica celkom pobaví, má taký zvláštny svojrázny humor a diely s ním sú lepšie ako boli s Heribanom, ktorý tam vôbec nepasoval. Najviac ma bavil diel, kde boli Soňa Mullerová a Malachovská a duo Lasica-Fialová, tým to spolu ladilo a bolo to vtipné.A rozhodne chýbajú retro záberu na tú dobu, nemali ich nahradiť retrom o pozvaných hosťoch. ()