Atlanta - Season 4

(séria)

Soweek

Jestli je nějaký seriál u kterého mě mrzí, že u nás nemá v podstatě žádnou diváckou základnu, reklamu a nikdo o něm necekne ani slovo, tak je to Atlanta. Unikátní koncept dotažený téměř k dokonalosti a Češi stále koukají na marvelovky a Ulice. ()

M.i.k.e

ze všech čtyř sérií je ta poslední nejslabší, ovšem nijak výrazně a stále dokáže nabídnout epizody a momenty na hranici geniality, které si divák bude rád připomínat. Ona vůbec Atlanta je jedna z mála seriálů, která má potenciál opakovaného shlédnutí, což se zase nestává tak často i u mnohem výraznější (větších, viditelnějších) značek...80% ()

Arcadan

Život jako sen. Sen jako způsob sebepoznání. Zmatení z toho, co se děje na obrazovce, jako metoda k přijmutí absurdity života. Neskutečný čtyři série televize, jaká tu nikdy předtím nebyla a pravděpodobně tu velmi dlouho nebude ani potom. Atlanta bude navždy v mém srdci, nemůžu si pomoct a nebýt tu nefalšovaně dojatý jako malý kluk. Společně s finálem Saula mám trochu strach, že už se u seriálu nikdy nedotknu tak silných emocí jako v případě těchto dvou tak odlišných eposů. 2022 byl rok vrcholné quality TV, která dává zápřah na city mocnější než většina letošních filmů. A přitom je to furt tak chytrý a nesentimentální. Kdo si v tom ale tu svou blízkost najde, bude podobnou hledat jen těžko. ()

motyka52

Proti prakticky bezchybné a mnohovrstvé třetí sérii je tohle přece jen trochu přímočařejší, ploché a proto o něco méně zajímavější. Ale pořád je to velmi velmi velmi velmi vysoký standard, příjemně to plyne, bitka s divočákem je epická a závěr poslední epizody - myslím tím úplný závěr - je naprostý masterpiece. Inception vibes. ()