Filmový dokument Rocco, sleduje životný príbeh slávneho talianskeho pornoherca Rocca Siffrediho. Odhaľuje veľa nielen z jeho bohatej kariéry, ale rozoberá hercove nadanie a nedávne rozhodnutie úplne opustiť porno priemysel. Rocco Sifredi znamená pre pornografiu to, čo Mike Tyson pre box alebo Mick Jagger pre rock´n´roll: je žujúcou legendou. Siffrediho prezývka „taliansky žrebec", ho dokonale vystihuje – vo svojej viac než tridsaťročnej kariére, nakrútil vyše 1500 filmov. Jeho matka chcela, aby sa stal kňazom, on však svoj život zasvätil inému bohu: žiadostivosti. Siffredi sa vo veľmi otvorenom dokumente úplne odhaľuje a hovorí o všetkom aj za cenu zničenia vlastného mýtu. Rozpráva svoj príbeh, začiatky, kariéru, manželku, deti... a konečne i niečo, čo navždy zmení divákom pohľad na jedného z najslávnejších pornohercov všetkých čias... (Continental film)

bodo1 odpad!

Hnusný a odpudivý taliansky polobuzerant a jeho štetky. Sa divím, že to sem jebol ten úchylný majiteľ tejto poľutovania hodnej žumpy. No nič, iné nemáme, takže nasrať ()

surprise

Porno není hezký, to se dozvíte z tohoto dokumentu, pokud jste to už nepoznali dávno. Jen si nejsem jistý, zda-li ten existenciální smutek Rocco prožívá skutečně nebo chce jen vyvolat soucit. Ani jsem si neověřoval, zda-li skutečně už nic nenatočil, jak zde slibuje. ()

Tomas_313

Umělecky pojatý dokument Rocco je stejně povrchní jako porno samotné. Pravou tvář žijící sexuální ikony ani neatraktivní tvář světa za kamerou plně neodhalí, zato deziluzi prohloubí. Krátce a stručně: Rocco je dokument o ho*ně. A i přesto, že je to ho*no stylově natočené, okořeněné poetikou a rádoby filozofováním, stále je to jen ho*no. 20% ()

space weaver

Pokud nebudete brát Rocca příliž vážně, můžete si tento" jakoby" dokument užít s notnou dávkou zábavy. Holt živit se pornem není vždy jednoduché. ()

bali97

Kdo by co čekal od dokumentu o pornohercovi... No rozhodně asi ne tak silný příběh, který je úžasně koncepčně rozdělen, dobře natočen (byť tam jsou místy příliš dlouhé nebo úplně zbytečné scény) a neustálé napětí, které od dokumentu (a obzvláště od autobiografie) čekám. Určitě jsou na světě dokumenty napínavější, dramatičtější nebo neuvěřitelnější, ale tenhle má svoje místo a kategorii, které vládne. ()

ciapok

Rocco je závislý od sexu a mátajú ho samé bebené veci.... Milión obyvateľov planéty je závislých od toluénu alebo lepidla, pretože potrebovali nemyslieť na hlad. Nie, Rocco im to nespôsobil. Akurát mi ho nie je ľúto. To, že péčko nie je dream job som pochopil už dávnejšie, no tu som pochopil že to nie je len kvôli 5hodinovej povinnej erekcii, či početnému štábu naokolo, ale možno pre to, že občas tá najrozjebanejšia pani začne melancholicky naznačovať že ju bolí duša (keby bola aspoň pekná; človek by ju aj pohladil po cervixe na upokojenie). Jasné, že je Rocco charizmák, veď aj dá dvojitú pusinku dievčatám vo veku jeho syna po kvalitnej scéne ... no a úprimne, kto mu toto nezávidí ? :) ()