Charlie Carbone (Jerry O´Connell) a Louis Booker (Anthony Anderson) sú už roky najlepšími priateľmi. Každý z nich má však svoje vlastné problémy. Louis je bytostný optimista, ale zároveň smoliar k pohľadaniu. Charlie je naopak skeptik, ktorý sníva o zoznámení s príťažlivou ženou a bezstarostnom živote. Jeho sny sa mu však môžu veľmi ťažko splniť, pretože je nevlastným synom mafiánskeho bossa Sala Maggia (Christopher Walken), ktorý nemá oboch priateľov priveľmi v obľube.  Sal sa im i napriek tomu rozhodne dať  poslednú šancu a požiada ich, aby doručili do Austrálie 50 000 dolárov. Spočiatku to vyzerá tak, že sa na nich konečne usmialo šťastie. Lenže bundu, do ktorej si peniaze schovali, im vďaka ich hlúposti a nepozornosti ukradne miestny klokan. Najzábavnejší lov v dejinách Austrálie môže začať... (TV Markíza)

JITY

Taká normálna americká komédia, ktorá sa dá pozrieť. Pri pozeraní som sa zabavila- bol tam humor a to je hlavné. Dvaja hrdinovia, ktorí boli od detstva spätí a stále sa do niečoho zamotali, dali tomu filmu nejakú iskru. Klokan na púšti tu atmosféru trošku spestril, ale skôr mi to už pripadalo také rozprávkové. ()

Vlnky

Je to docela dobra komedie,ktera dokaze pobavit.Jen si myslim ze ty sceny s klokanem jsou divne(prehnane).Ovsem kdo rad kouka na komedie tak ho to zarucene pobavi. ()

mafounkešu

Jooo, myslel jsem si ze se trochu pobavim. nj ten klokan vypada komicky, ale pak jsem dopsel k tomu ze se nudim. Dva magori v pousti, bez nádechu, náapadu. "On mi ukradl miknu" "hm" "mám v ni ty prachy" "hm" "sakra bezime za nim". Domyslete si sami. Aspon neco v tom bylo, rekl bych ze jsem se timhle hodnocenim prekonal.. ()

mpet

Film o dvou hloupých a neschopných mafiánech. Občas se zde člověk zasměje pár hláškám a vtipným situacím, ale bohužel je toho málo. Takovýchto podobných komedií nalezneme stovky, možná tisíce, a tady jsem opravdu nenašel nic co by Klokana Jacka zařadilo mezi ty, co si člověk bude pamatovat a pouštět pořád dokola. Ale pokud nemáte co dělat a nemáte nic lepšího ke zhlédnutí, tak s Klokanem Jackem můžete strávit poměrně příjemnou hodinku a půl u televize. ()

PORTER44

Opět komedie se zvířetem která je spíš pro mladší diváky jak příběhem tak vtipnými scénami.Herecké výkony docela dobrý,pár úsměvných scén by se našlo ale jednou mi to stačilo. ()

Duston_Movie

Už by som to nepozeral, ale tak videl som to v telke už dvakrát asi, ten druhý krát to bolo dosť nudné. Ale nie je to zas zlý film, taká klasická, trochu slabšia komédia. ()

Rathe

Takhle dlouho jsem se už hodně nezasmál, i když to bylo vlastně úplně trapný. Anthony Anderson je prostě výtečný a strašně mu to v té roli sedne. No a ten klokan ... prostě frajer. ()