Nejen milovníci hořkého pití, ale především ženy mají své dny. A o to je pak všechno ještě složitější. Naše hrdinka se momentálně potřebuje zbavit horkého zboží, jež zcizila své nemilované kmotře, která se nedávno stala její ještě nemilovanější nevlastní matkou. Otázka zní, jestli je sestřin manžel Martin při této delikátní operaci tím správným prostředníkem. Na pořad dne se také dostává rekapitulace společného života s Harrym a další, vesměs stresující záležitosti. (Česká televize)

castor

Švagr Martin „plánuje“ pro manželku tajnou oslavu narozenin, z čehož se stane sestřina sebeplánovací party. Každopádně by bylo fajn, kdyby slizoun Martin někde střelil sošku, kterou naše bezejmenná hrdinka čmajznula u otce doma cukrkandlové maceše. S přítelem Harrym to zase neklape. Hošan vydrhne byt a nechá si v něm postavičku dinosaura. Aby se mohl vrátit. Každopádně její romantik nemá rád překvápka. Naopak ona je schopná citu snad jen k morčeti, které patřilo její zemřelé kamarádce, se kterou si otevřela kavárnu. Matkou projektu je jednoznačně talentovaná Phoebe Waller-Bridge, která ho napsala a produkovala, pochopitelně si stoupla i před kameru. A do ní se kolikrát i ďábelsky šklebí. ()

• Při úvodní scéně hraje skladba „Sail“ od Awolnation. (BaBca_)