Zatímco se Michal snaží neustále dopátrat Fryčova tajemství, objevuje se nový případ. Na malém parkovišti explodovalo auto spolu s obětí, ale vypadá to, že případ mají přebrat policajti z jiného oddělení. Věří Michal mafiánským teoriím svých kolegů, nebo se vrhne na případ sám bez jejich vědomí? (TV Prima)

honajz

Slušně autoři s divákem vymetli, fakt že jo. A za to opravdu nečekané rozhodnutí, kdy mohli zamést s blbečky z protidrogového, dám o hvězdu víc. Navíc se mi líbil příběh, sice ohraný, ale dobře podaný i zahraný, opět se objevilo pár dobrých hlášek a bonmotů. Jen doktorka zmizela ze scény. Jo, a docela rád bych věděl, kde se v Praze kolem Želivárny dá koupit vlašák v papíru. ()

dyfur

....dobrý príbeh,herecké výkony ako vždy ok-i keď chýba por. Andrej Křížek..... hlavné,ale na tomto príbehu je to,že tu ako v jednom z mála detektinych príbehov (ani inšpektor Columbo nebol taký...žiaľ...) tu predstavitelia zákona obhajujú spravodlivosť a nie zákon....u Michala Břizu som to viac menej čakal.... fajn -palec hore. ()

rakovnik

Dnes jsem velice brzy pochopil, o co jde. Poradil mi kupodivu šéf, který jinak do vyšetřování vůbec nezasahuje. Takže ke konci jsem spíše už jen čekal, jak se k případu postaví policajti. Nápad s paralelním vyšetřováním druhého týmu byl fajn a přinesl kýžený humor. Pak šlo i přimhouřit oči nad tím, jakým způsobem Bříza a parťák vyšetřovali. Závěr byl tedy slušně emočně vypjatý a dojemný, autoři ovšem nechali na konec odlehčení, včetně nosaté Anči. Jinak Junior fakt není tvrďák, jak se nám snažili zpočátku autoři namluvit a se svým případem Bříza vůbec nepohnul. ()

Enšpígl

Sice to mělo blbou vedlejší kolej s ÚOOZ, ale zase to byl originální případ s velkou lidskostí. V jedné z vedlejších rolí má divadelní múza z divadla v Dlouhé Maruška Poulová. Závěrečná pařba s holkama se zbalenejma holkama z Tinderu včetně pádu do náruče nosatý Anči, bezchybná. ()

carl.oesch

Je nesporně zajímavé, když nějaký seriál s několika řadami vykazuje s vyšším číslem epizod nárůst kvality. Tady se ta abnormálie vyskytuje v míře přímo vrchovaté. Těší mě, že se tady obecně nehraje na politickou korektnost, i když tenhle díl byl hlavně hluboce lidský a nějak tak až čapkovský. Jinak blahopřeji všem místním tydýtům, kteří nám neopomenou sdělit, že kdo je (v tomto případě vlastně není) vrah vědí už při úvodních titulcích. Přitom vesměs svým chudým písemným projevem dokazují, že IQ aspoň sto je meta, na kterou nemají šanci dosáhnout... ()

• V čase 7:25 se objeví ÚOOZ (Útvar pro odhalování organizovaného zločinu). Je to útvar, který neexistuje od roku 2016. Rozpuštění útvaru tenkrát vyvolalo ostré reakce části veřejnosti i policejních špiček (a tedy vyjádření Fišera může znít jako hrubá neznalost tvůrců seriálu, či nesouhlas se současným vedením). Místo ÚOOZ byla zřízena NCOZ (Národní centrála proti organizovanému zločinu). (kjama)