Mrtvola krásné ženy v luxusní vile přivádí kriminalisty do světa realitních makléřů a překvapivých praktik, ke kterým se někdy uchylují. Detektivové budou muset nahlédnout pod pokličku obchodu s luxusními nemovitostmi. Michala ale čeká ještě náročnější zkouška. Terezini rodiče totiž pozvali „mladý“ pár na návštěvu. (TV Prima)

otík

Čirý průměr. Krimi příběh o zavražděné luxusní makléřce je jasný jak facka od začátku, vztah Matásek - Bezáková je vybudován, setkání s jejími rodiči dopadlo taky podle očekávání, takže? Překvapení žádné (až snad na zajímavé obsazení v čele s Čenským a Brožovou), hlášek málo. Prostě milý průměr, který potěší. ()

honajz

Dnes nic moc ani u případu (kde jsem řekl manželce, kdo za vraždou stojí, hned, jak se tam objeví, nevěřila mi, bylo to tak, ale tím se nechlubím, prostě tak blbě je to celé postavené), ani u očekávaného setkání s rodinou, kde se vlastně jediný konflikt děje kolem Nagana. Kdyby aspoň ten její otec chodil stejně oblékaný, měl taky Carevnu II., nebo tak něco, mohla to být větší bžunda. A ani U Vandy dnes nebyli. Vlastně nejvíc mne nakonec překvapivě potěšila v tomto dílu Brožová, protože je skvěle sarkastická a děj hodně odlehčí. ()

rakovnik

Případ mě příliš nezaujal,  více naděje jsem vkládal do setkání. Oceňuji ale zajímavé herce ve vedlejších rolích, až tedy na slečnu z recepce. Ta byla hodně nepřesvědčivá. Závěr mě ale potěšil,  skutečně to byl dle očekávání vrchol dnešní epizody. Podle ukázek je navíc snad na co se těšit v příštím dílu, hlavně kvůli obsazení. ()