Je takmer nemožné nájsť dvoch tak odlišných hrdinov, ako sú legendárny superšpión Lance Sterling  a geniálny vynálezca Walter Becket. Agent Lance je kultivovaný, elegantný, nonšalantný, skrátka dokonalý za každých okolností. Naproti tomu Walter… taký nie je. On je prosto geniálny. Náročnú Univerzitu doštudoval v pätnástich rokoch, a práve teraz pracuje na tajných výskumných projektoch pre ešte tajnejšiu vládnu službu. To, že sa títo dvaja dajú dokopy, si nedokázali predstaviť  ani najväčší zločinci. Spojila ich spoločná úloha. Musia  zachrániť celý svet pred Kellerom Killianom,  zlosynom  číslo 1. Walter je vynálezcom biodynamického obleku , ktorý  špiónom zabezpečí dokonalé maskovanie. Alebo skôr prevtelenie. A tak sa vďaka tomuto vynálezu Lance premení na statočného, divokého, majestátneho a dokonale nenápadného tvora… holuba. Nečakané, ale v postate fantastické. Holuby sú všade, nikto si ich veľmi nevšíma a vedia lietať. Od tej chvíle musia Walter a Lance spolupracovať v dokonalej harmónii, ako zohraný team, inak sa celý svet ocitne v smrteľnom nebezpečenstve. (CinemArt SK)

Yeloumen

Rozhodně jsem se bavil. Ve srovnání s včerejším Sonicem, reps. Dr. Robotnikem, zde vše zapadá, "odsejpá", nehraje na city a zcela jasně si neklade vyší cíle, než zabavit diváka. Na 5* tomu chybí nekorektní humor. ()

ArcticFoxX

Ok, čas od času je dobré si pustit animovaný film, a i když je to film mimo mojí věkovou hranici, byl jsem na něm spíše jako doprovod. Tak si říkám že to nebylo tak špatný na animák, celkem propracovaný efekty, scény - celkem vtipný příběh - který už hlavní myšlenkou zaujme. Myslím si že 4 hvězdy, dal bych i 4,5 jsou víc než fér ()

r3musko

Zavtákovať si ma vedel, ale odvtákovať ma už nevieš. Na tejto a aj ďalších scénach som sa schuti zasmial. Animák vhodný pre deti aj dospelých. ()

Marvinko

Krátka SPOJLEROVÁ recenzia : Odo mňa dostáva film hodnotenie dve hviezdičky čo u mňa znamená slabší priemer, film na jedno pozretie. Na filme musím pochváliť animáciu, pekná práca štúdia ktorého u ktorého ide o prvý film, a napríklad hudbu ktorá pekne dokresľuje akčné scény a samozrejme námet. Myslím že myšlienka aby tajný agenti používali na svojich misiách nesmrtiace zbrane bola fajn a originálna, problém bol v spracovaní. Na začiatku je to klasika ukáže sa neohrozený tajný agent ktorého krivo obvinia s páchania zla tak ujde aby sa očistil, pri tejto príležitosti sa dá dokopy s vynálezcom zbraní ktorého nechal vyhodiť lebo jeho vynálezy neboli konvenčné zbrane. Už som sa tešil ako budú plniť náročnú misiu na očistenie agentovho mena a záchranu sveta a pri tom použivať divne vyzerajúce a fungujúce "gadgety" no na moje sklamanie vynálezca Walter premení svojim maskovacím sérom agenta na holuba. To síce prinesie do filmu viacero vtipných scén ale osobne mi príde že dej od tohoto momentu nejak viazne a zaostáva za začiatkom aj koncom filmu. Na konci filmu keď je agent Sterling zasa človek a spolu s agentmi čo ho naháňali sa dá bo boja proti záporákovi, dej zasa naberá na obrátkach. Ako keby sa tento film nevedel rozhodnúť či chce byť špionážny akčák alebo bláznivá komédia a tak je kombináciou oboch čo mi neprišlo ako dobrá voľba. ()

vrch07256732

Nie je čo dodať - skutočne nadupaný animák s posolstvom. Jediné čo mi vadilo je ten marketing okolo. Skutočne sa nejedná o nič výnimočné, len o dobrý nápad a skvele vystavaný príbeh ako i technické spracovanie. ()

Hornet.CZ

84% / Minulý rok jsem s přítelkyní měl jít na toto do kina, nakonec ale vyhrál jiný snímek. Nedávno jsem se k tomuto filmu opět dostal a do jisté míry je škoda, že jsem jej v kině neviděl, jde totiž o velmi nabitý animovaný komediální akčnák, který opravdu dokáže pobavit a na první pohled i šokovat, podle jména byste totiž asi čekali něco úplně jiného než nakonec dostanete. Celkově jsem spokojen, film je opravdu kvalitní a humoru v něm se opravdu zasmějete, i když může působit trošku dětinsky a pitomě ale to je už jen věc názoru. ()

DeThomasso

Začneme zostra. 4,5 "hvizdečky" za tento namakaný špióní biják, ktorý "chce zaujmout..." [malý nevýznamný spoiler]. Videné s českým dabingom, ktorý celkom sadol. Synátorovi sa páčili aj pesničky na začiatku filmu a pri akčných scénach, čo ma osobne dosť milo prekvapilo. Odporúčam si to pozrieť a kto vie, možno sa to zapáči aj vám, tak jak še to ľúbi nám :D. ()

Dalajlada

Solidní porce zábavy a nějaké to ponaučení pro děti. Vše co by slušný film pro děcka měl obsahovat. Popravdě jsem se takhle dlouho nenasmál. ()