Je takmer nemožné nájsť dvoch tak odlišných hrdinov, ako sú legendárny superšpión Lance Sterling  a geniálny vynálezca Walter Becket. Agent Lance je kultivovaný, elegantný, nonšalantný, skrátka dokonalý za každých okolností. Naproti tomu Walter… taký nie je. On je prosto geniálny. Náročnú Univerzitu doštudoval v pätnástich rokoch, a práve teraz pracuje na tajných výskumných projektoch pre ešte tajnejšiu vládnu službu. To, že sa títo dvaja dajú dokopy, si nedokázali predstaviť  ani najväčší zločinci. Spojila ich spoločná úloha. Musia  zachrániť celý svet pred Kellerom Killianom,  zlosynom  číslo 1. Walter je vynálezcom biodynamického obleku , ktorý  špiónom zabezpečí dokonalé maskovanie. Alebo skôr prevtelenie. A tak sa vďaka tomuto vynálezu Lance premení na statočného, divokého, majestátneho a dokonale nenápadného tvora… holuba. Nečakané, ale v postate fantastické. Holuby sú všade, nikto si ich veľmi nevšíma a vedia lietať. Od tej chvíle musia Walter a Lance spolupracovať v dokonalej harmónii, ako zohraný team, inak sa celý svet ocitne v smrteľnom nebezpečenstve. (CinemArt SK)

NiksCZ

Velice dobrý animák od studia, které jsem až do včerejška považoval za studio na úrovni příšerného Illuminationu. Tenhle animák však studio Blue Sky vyšvihl v mých očích výš. Kvalitní akční scénky, zajímavá premisa, holubi, které považuji za jedny z nejhezčích ptáků vůbec (Nevěřil jsem tomu, že bych se mohl takhle dlouho rozplývat nad roztomilostí Lovey, ale stalo se, no), trhlé vychytávky, dobrý jednoduchý humor a sympatické duo postav. To vše zabalené do 105 minut zábavy, akce a dramatu, jenž jsem si užíval po celičkou dobu, a to také díky svižnému tempu vyprávění příběhu. 7/10 a doufám, že se studio Blue Sky po tomhle filmu vzpamatuje a začne tvořit filmy podobné kvality. ()

Mangano

Průměrná blbinka ve které se o veškerou zábavu stará malá letka holubů. Kolem se děje nějaký akční randál, ale ten není naprosto ničím zajímavý. ()

bigmatko

Blue Sky šliape na päty rozprávkovému gigantovi a ponúka skvelú akčnú komédiu, ktorá pobaví celú rodinu. osobne by som prijal aj originálnu verziu ale to pri rozprávkach nie je možné. Lebo hlas Willa Smitha by všetkému nasadil korunu. akcia od začiatku do konca a nechýba ani nezbytné morálne ponaučenie. ()

RoyBatty444

Pacifista vedec a namyslený špión sa spoja s babenkou z vnútorného a zachránia agentov pred smrťou. Príjemný film pre celú rodinu bez zbytočného pátosu. ()

Naby

Koukali jsme cela rodinka. Deti se bavili hodne a za dospelaka musim rict, ze jsem se taky dobre pobavil. Je to takova “ptakovina” s hromadou vtipku, ktery jsem si taky uzil :-). Rozhodne fajn a doporuceni pro celou rodinu. Celkem 4* ()

Ondak

Po shlédnutí přemýšlím jak hodnotit, protože u první cca 1/3 až 1/2 filmu jsem se vcelku nudil díky rádoby "vtipným" scénám a příběh dost pokulhával. Ale jak začala akce, tak to naštěstí přebilo celý pocit s předchozího děje. Je to vlastně takový James Bond v animované podobě. Film bych doporučil spíše starším dětem, protože je cílen převážně pro ně. I děj si moc s logikou a uvěřitelností hlavu neláme. Nakonec příjemný akční film. ()

AdelleR

Upřímně? Už dlouho jsem se takhle nezasmála. Neměla jsem od toho kdovíjaká očekávání a spíš jsem se na to podívala, abych se odreagovala během zkouškového, a taky kvůli dvojici Tom Holland a Will Smith, kteří tu byli perfektní. Je to neskutečně kreativní, tvůrci si v jednom kuse utahují z klasických špionážních akčňáků a vtipů tam je tolik, že jsem se chechtala prakticky bez ustání. ()

J.J.1972 odpad!

"...predstav si hydrotermalnu exploziu ktora ti roztopi tvar......." "...od teba len chcem, ze ak poviem ze mi spravis granat, tak mi spravis granat..." atd atd to akoze fakt???  sa cudujete ze deti pridu do skoly so sekerou, ked s nimi doma pozerate takyto hnoj......?????? a vzapati bombasticka reklama na NERF... ano, len bojujte...!!! pozrite si radsej Absurdistan (2006) aby ste vedeli co Zem caka .. nie o 500 rokov ako je to vo filme ... ale tak do 50 rokov, podla toho ako to napreduje... ()

Miroslav.Zac

Hlavní devizou Willových postav je ukecanost, což využil i tady. Film se nese v duchu akce, humoru a hláškování a nenajdete v něm místo, kdy byste se nudili při čekání na další akci. Animáků, které mě vyloženě baví, je velmi málo, ale Špióni v převleku k nim patří. ()

FlyingGentle

Opravdu jsem nic nečekal a ani nevěděl nic o čem to má být. Akční animák ze světa špiónů se silným rodinným přesahem a spoustu zábavných prvků byl nádherným překvapením nedělního odpoledne v našem kině. Úletná dvojka super agenta proměněného v holuba a mladého vynálezce s originálními „pozitivními“ zbraněmi proti padouchům se horko těžko dává dohromady v záchraně světa. Filmu dominují fakt povedené akční scény, hlavně ta nadupaná honička v Benátkách, několik extra zpomalených scén s výjimečnou popovou hudbou, které povyšují film na umělecké dílo, ale i silné emotivní výlevy. Nejde tak jen o prvoplánovitou rodinnou zábavu, i když vtipných scén je tady přehršel. Bránici jsem opravdu polechtal často. Film fakt překvapuje vývojem i tolika nečekanými scénami, které bychom si měli pamatovat pro svou originalitu. Bezvadný soundtrack! Těším se na dvojku, pokud bude!!! ()

Denny23

Animáky mám ráda. Tenhle patří mezi ty zábavnější. Je to fajn odlehčení, za mě hezké zpracování, dobrý humor. Spokojenost :) ()

majorzeman13

Pohodový,relax,fajn snímek. Pěkný,hezký animovaný film se špionážní tématikou. Animace je dost dobrá.Je tu i akce a humor,takže fajné záležitost.Slušná,solidní podívaná. PS: "Trhlej tým" ()

Asparah

To je ale ptákovina ( doslova :D ) ... Ne reálně jsem nečekal že se mi něco takového bude líbit ale opravdu doufám že se někdy dočkáme nějakého pokračování, tohle je uplně něco jiného než na co jsme zvyklí u animáků se špiony atd. Nulové násilí, Skvělá ( i když mírně ohraná ) zápletka a perfektní příběh dospěláka co nemá rád týmovou práci a mladého kluka který mu ukáže že tým je prostě důležitý ( okej vím, taky ohrané :D ). Ale i tak mě to strašně bavilo a myslím že i když jsem to viděl asi už 12x tak to ještě minimálně 10x zvládnu. Za mě osobně Perfektní film ! ()

sadsammy

Celkem fajnový animák na jedné zhlednutí. Řekla bych, že je to na dobré posezení s rodinou a dětmi, protože vám nebude chybět dobrý humor a relativně hezký příběh o arogantním narcisovi a nepovšimnutým géniem, který ztratil svoji rodinu a hlavně mámu která dřive také pracovala jako spy woman. Jinak to vypadá pěkný vizuálně a také to že humoristická stránka nebyla špatná. Pro mě je to ideální animák pro děti, ale já bych osobně podruhé na to už nešla. ()

BigMen odpad!

ODPAD. OBROVSKÝ ODPAD. vše by bylo fajn. ale proměna v holuba? demence prvního stupně. a ten jeho poskok. od začátku je totálně k ničemu. vše posere. pokazí. jeho drzost je ohromná a zabijákovo srdce mu vše odpustí. ani zajímavé. ani vtipné, ani pohodové. ODPAD ()

McGuffin

Špióni v převleku, Spies in Disguise jsou sice v převleku, ale špioni a vícehlavá hlavní postava, které dali Brad Copeland a Lloyd Taylor úkol zabránit spáchání zločinu, zničení své vlastní špionské organizace. Tedy film o práci. Ale protože je nejen pro rodiče, ale i pro děti, převažují eskapády vzbuzující smích, ne strach. Svou práci odvede kolektivní hrdina na jedničku, padouch je dopadený dřív, než svůj padoušský záměr stihne provést a špióni se poplácají po zádech, jak jsou dobří. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()