Je takmer nemožné nájsť dvoch tak odlišných hrdinov, ako sú legendárny superšpión Lance Sterling  a geniálny vynálezca Walter Becket. Agent Lance je kultivovaný, elegantný, nonšalantný, skrátka dokonalý za každých okolností. Naproti tomu Walter… taký nie je. On je prosto geniálny. Náročnú Univerzitu doštudoval v pätnástich rokoch, a práve teraz pracuje na tajných výskumných projektoch pre ešte tajnejšiu vládnu službu. To, že sa títo dvaja dajú dokopy, si nedokázali predstaviť  ani najväčší zločinci. Spojila ich spoločná úloha. Musia  zachrániť celý svet pred Kellerom Killianom,  zlosynom  číslo 1. Walter je vynálezcom biodynamického obleku , ktorý  špiónom zabezpečí dokonalé maskovanie. Alebo skôr prevtelenie. A tak sa vďaka tomuto vynálezu Lance premení na statočného, divokého, majestátneho a dokonale nenápadného tvora… holuba. Nečakané, ale v postate fantastické. Holuby sú všade, nikto si ich veľmi nevšíma a vedia lietať. Od tej chvíle musia Walter a Lance spolupracovať v dokonalej harmónii, ako zohraný team, inak sa celý svet ocitne v smrteľnom nebezpečenstve. (Cinemart SK)

megajalec

Začiatok fajn, premena agenta na holuba bola hrozná a infantilná, po nej prišlo strašne hluché minúty. Až v zhruba druhej polovici sa konečne začne niečo zaujímavé a vtipné diať a prestal som sa nudiť. Tvorcovia vtedy začali využívať nápad s agentom holubom na podarené vtípky spojené s vynálezmi mladého detského hrdinu. ()

blondboss

Tento snímok hodnotím ako animák v rámci žánru a v rámci toho teda musím povedať, že uspel nadpriemerne. Prináša síce prevarený koncept, ale za to skvelé animácie, množstvo zaujímavých nápadov a ani soundtrackovo to nie je zlé. Postavy sú typovo detailne rozpracované a detskému, hlavne chlapčenskému publiku tento snímok sadne ako uliaty. Jednu hviezdičku pridávam za to, že tvorcovia nemali snahu sa až príliš podobať na Rodinku úžasných. 70 % ()

KolarikKing

Jeden z těch lepších animáků. Originální, vtipné, vizuálně taky slušné a do toho hraje výborný soundtrack. Cílené na mladší publikum, ale pobaví se i dospělí. Dabing celkem v pohodě. ()

Mancunian

Velmi povedený animák s prvky akční komedie. Tím, že jsem neviděl žádný trailer, jsem byl u všeho mile překvapený. Celkově to dobře fungovalo a rozhodně doporučuji. ()

Heywood

Šlo to, jenom proboha, proč je postava hlavního hrdiny vždy pojatá jako geniální hodný ňouma? A skoro vždy má stejnou vizáž, to se pak prototyp nakonec stane nudným. Ale to ostatní mělo spád i nápady, takže v záplavě animovaných filmů to ujde. ()

pds

Celkom vydarený a zábavný animák. Bez toho aby som vedel kto hlavné postavy "hrá" som si tipol a na konci potvrdil. Je to vtipný a rýchli spy-animák. Za mňa 80%. ()

cortez

Po delší době dobrý animák, začátek pecka, holub sranda, ale ten morální příklad mi nemůže přejít přes hubu, 2 hvězdy dolů. ()

kolly13

Líbivé, animace taková umělá, ale kvalitní. Děj taky vceku dobrý, tak co vlastně chybí dalším hvězdám? Chemie, překvapení a menší tlak na to být jen dětský spektákl. ()

bonovox

Kvalitná animovaná variácia na bondovské filmy. Aj keď kvalít Rodinky Úžasných nedosahuje, stále sa jedná o kvalitnú zábavu pre celú rodinu. ()