Katapult: Někdy příště

(hudobný videoklip)
všetky plagáty
Hudobný / Krátkometrážny
Československo, 1986, 3 min

Pieseň Někdy příště je v poradí ôsmou skladbou zo štvrtého oficiálneho albumu českej hard rockovej hudobnej skupiny Katapult. Album sa volá "Rock de Luxe", vyšiel v roku 1986. Skupina Katapult patrí medzi veteránov českej rockovej scény. Song Někdy příště je jedným z ich najväčších hitov. V roku 1986, v rámci hudobnej televíznej relácie "Triangel", k nemu natočili štúdiový videoklip. (MM_Ramone)

Jara.Cimrman.jr

"Ahoj...rád tě vidím...jak je?" Je mi skvěle, chlapci, díky za optání. A taky jsem rád po letech viděl Oldu s Dědkem, kterak to po nesmyslném zákazu činnosti zase dokázali rozjet. Ovšem ten klip je hodně o ničem a to neslyšitelně tleskající publikum tomu taky moc nepřidalo. ()

MM_Ramone

Pieseň "Někdy příště" je v poradí ôsmou skladbou zo štvrtého oficiálneho albumu českej hard rockovej hudobnej skupiny Katapult. Album sa volá "Rock de Luxe". Vydali ho v roku 1986. Skupina Katapult patrí medzi zaslúžilých veteránov českej rockovej scény. Song "Někdy příště" je jedným z ich najväčších hitov. V roku 1986, v rámci hudobnej televíznej relácie "Triangel", ku nemu natočili toporný štúdiový video klip. ** ()

corpsy

Chcel by som ísť nižšie. Pretože štúdiové klipy od Trianglu ( myslené tie pódiové ) stoja aj v rámci nostalgie za starú bačkoru. ()