Katapult: Až

(hudobný videoklip)
všetky plagáty

Jara.Cimrman.jr

"A co děti, mají si kde hrát?" Tak děti si mají kde hrát, i když už nemohou skotačit po loukách omotaných ohradníky. Nicméně továrny na stromy nemáme, na Venuši jsem na výletě dosud nebyl, nic made in Měsíc jsem v domě ještě nenašel a pokud se včera v noci něco zásadního nestalo, tak blahobyt na Zemi dosud nezavládl. Ale abych se jen nevysmíval naivitě textu, tak potvrzuju, že za nás počítače skutečně přemýšlejí. Tuhle legendární hitovku jsem měl prostě vždycky rád a tak kvituju skutečnost, že si ji s Oldou a Dědkem zanotovalo tolik českých a slovenských legend. A že ten studiový klip za moc nestojí? To je mi jedno, protože já si to užil. ()

MM_Ramone

Plzeňskú hudobnú skupinu Katapult som si nikdy neobľúbil. Som rocker telom aj dušou, ale táto formácia na mňa nikdy nedokázala zapôsobiť. Vždy som ich považoval skôr za akúsi nevšednú zábavovú kapelu ako rockovú legendu. Olda Říha a Jiří Dědek Šindelář na mňa pôsobili silne buranským dojmom. Videoklip ku ich naivnej hitovke "Až", ktorý natočili v roku 2006, je tiež hodne dacanský. Nepomohla tomu ani celá plejáda českých a slovenských muzikantov, ktorí sa v ňom objavili. ** ()

corpsy

Old school maníci, ktorý by si zaslúžili lepšie videoklipové prevedenie. Ale zrejme boli už všetci unavený, tak sa zišli iba v nahrávacom štúdiu. ()

Ozzy2

Járo, Járo.A co " až dálnicí zeměkouli, opředem, až budem pyšní na všechno co dovedem...."nic?A děti si mají skutečně kde hrát?Třeba v Praze už skoro ne.Za mého dětství se dalo hrát u na ulici,ale to už je taky vyloučené.Na Letenské pláni je tunel Blanka, Stromovka je plná čůráků na kolech a když si chtějí zahrát fotbal na hřišti, tak za 700,-/hodinu pronájem.Prostoru na hraní ubývá.Ta píseň je hodně nadčasová.A ty výlety na Venuši?Chodil jsem do školy v 70. letech a nebylo dne,aby nám vtloukali do hlavy, že v roce 2000 bude běžné létat na Měsíc, jako se jezdí na chatu.Taková to byla doba.Ten text je geniální a vševypovídající. ()